Maria - opinia (1) Konkretny i profesjonalny adwokat Maria Magda - opinia (1) Polecam każdemu, komu zależy na profesjonalnym podejściu. Sprawa poprowadzona... Magda Bertrand Z - opinia (1) Miałem podbramkową sytuację z rozwodem, znajomi którzy się rozwodzili... Bertrand Z
Joanna - opinia (1) Pan Michał Mindykowski był moim pełnomocnikiem przez 3 lata trwania niełatwej... Joanna Patrycja Z. - opinia (1) Mecenas prowadził moją sprawę rozwodową z orzeczeniem winy męża, od listopad... Patrycja Z. Agnieszka W. - opinia (1) Po kilkunastu miesiącach zdecydowałam się zmienić adwokata właśnie na pana... Agnieszka W. Karol Wojarski - opinia (1) Moja firma z pełną satysfakcją korzysta z usług kancelarii - głównie w... Karol Wojarski Polecam (1) Polecam! Sprawa o podział majątku przeprowadzona naprawdę sprawnie, aż miło... Rafał Porada prawna (1) Zdecydowanie polecam... Niepierwszy raz korzystalem z rad pana Mindykowskiego... Marek Rozwód (1) Jestem wdzięczna przede wszystkim za ostateczne zdecydowanie się na moją... Jola alimenty (1) serdecznie polecam, pan Mindykowski to nie tylko świetny specjalista z... emilia z Podział majątku (1) P. Mindykowski to wybitny, znający się na rzeczy prawnik. Dzięki jego... Mariusz sprawa rozwodowa (1) rozwod nareszcie mam za soba dzieki kompetencjom i zaangazowaniu pana... oliwia Podział (1) Miałem trudną sprawę spadkową z podziałem majątku, sytuacja wymagała dobrej... Łukasz Wszystko w porządku - polecam (1) Wszelkie porady prawne pomogły mi w zrozumieniu mojej aktualnej sytuacji.... Marzena prawo alimentacyjne (1) Cieszę się, że dałem się przekonać pozytywnym opiniom na temat... Mateusz S. Porada prawna / sprawa o alimenty (1) Sprawę o alimenty w moim przypadku udało się panu Mindykowskiemu poprowadzić... Wilska Rozwód i alimenty (1) Tylko dzięki pomocy pana Michała udało mi się uniknąć przegrania sprawy... Maciej T. Rozwód z orzeczeniem o winie (0) Cieszę się, że zdecydowałam się akurat na wsparcie pana Mindykowskiego.... Patrycja W. Pozytywne załatwienie sprawy (2) Prowadził moją sprawę w związku z uregulowaniem kontaktów z dziećmi z mojego... Edward