Adam - ocena (1) Bardzo mili pracownicy, pozdrawiam Adam Michał - opinia (1) Bardzo fachowa i miła obsługa, przegląd i diagnostyka zawsze rzetelnie... Michał Adam - opinia (1) Pan Antoni jak zawsze full profeska. Szybko, sprawnie, dokładnie. Na pewno... Adam
Ewa - opinia (1) szybko, sprawnie, korzystam od lat Ewa Joanna - opinia (1) Polecam każdemu. Profesjonalnie, rzetelnie!!! W przystępnych cenach. Jeżdże... Joanna Polecam (1) Wszystko wykonane bardzo solidnie i tanio Mateusz Wszystko ok (1) Kuzynka wielokrotnie opowiadała, że korzysta z usług tej firmy, postanowiłam... Jakub Dobre (1) Usterka samochodu została naprawiona szybko, w porównaniu do innych... Alicja Polecam (1) Po stłuczce samochód został szybko i tanio naprawiony. Grzegorz Polecam (1) Skorzystalem z uslug kontrolnych tego salonu z polecenia znajomego. Jestem... Igor Nelczak Dobry zakład (1) Wszystko dobrze-cena, termin wykonania, fachowcy widać, że obeznany. Aleksander Ok (1) Obsługa, ceny i termin są godne polecenia Adrian Dobry warsztat (1) Po wypadku mój samochód potrzebował usługi lakierniczej. Byłem zaskoczony... Wacław Super (1) Firma godna polecenia. Skorzystałam z polecenia brata i nie pożałowałam.... Julia Polecam (1) Wielokrotnie korzystam z usług tej firmy. Mogę stwierdzić, że ceny są... Krzysiek Wszystko ok (1) Za każdym razem jest wszystko dobrze wykonane, wymienione części są zawsze... Magda Polecam (1) Już kilkakrotnie korzystałem z usług tego warsztatu. Za każdym razem jestem... Franciszek Firma, którą można polecić (1) Miałem w tej firmie wykonywany przegląd samochodu. Został on przeprowadzony... Tadeusz Super obsługa (1) Korzystalam juz kilka razy z uslug tej firmy. Jestem bardzo zadowolona.... Joanna Nowak Polecam (1) Właśnie odebrałem samochód z naprawy. Praca wykonana solidnie, tanio i szybko. Mariusz