Relacja Górnik Zabrze - ARKA Gdynia

Opinie do relacji: Górnik Zabrze - ARKA Gdynia. (piłka nożna)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szkoda bo arka ma wiecej bardzo dobrtch okzazji. Jak kun mogl to przestrzelic grrr
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

w Arce 30 chłopa a ten żadnej zmiany nie robi , gdzie Siemaszko , Da Silwa , Kakoko? na Lige Europy ich oszczędza
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Arka Pany
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nic. Ale zaczęło się od przytyków odnośnie długu Lechii, na co odpisałem, że nie ma w nim niczego strasznego. Ktoś nazwał mnie wówczas "ekonomistą takim jak Petru".
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

"kogo obchodzi jakiś pietru nie wiadomo z kąd"

Nie z kąd tylko skąd. A Petru tak naprawdę nie jest jakąś niewiadomą która nagle się pojawiła. Tylko jak ktoś nie śledzi rynków, wiadomości gospodarczych, to może mu się wydawać że to człowiek "nie wiadomo z kąd". Ja go doskonale znałem jako analityka, jako przewodniczącego Towarzystwa Ekonomistów Polskich, jako gościa programu Plus Minus.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6

Jak sie milo patrzy na to ilu gdanskich kibicow sledzi losy Gdynskiej MocArki :)
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

trafna relacja trojmiasta

Szczwoch kopnął ponad bramką zamiast strzelić
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

WSTYD mi ze w 3 miescie mieszkają i oddychają tacy ludzie co życzą innemu aby ZDECHL! A Wam Lechisci nie wstyd???
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 0

Lechia ,stoimy do was otworem!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Bieganie zimą (18 odpowiedzi)

Witam szukam chętnych na wspólne bieganie raczej amatorów :-). Najlepiej z okolic Nałkowskiej,...

Dieta (28 odpowiedzi)

Dieta Baaardzo chciałbym schudnąć czy ktoś mógłby pomóc mi w ustaleniu diety. Niestety na...

Suplementy sportowe (5 odpowiedzi)

Dzień dobry. Mój partner i ja planujemy nabrać czystej masy, a następnie zająć się rzeźbieniem...