Relacja Górnik Zabrze - ARKA Gdynia

Opinie do relacji: Górnik Zabrze - ARKA Gdynia. (piłka nożna)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

gdyby nie loto i c+ to arka co daje im miasto te marne 3 mln to na waciki by mi starczyło
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

"gdyby były długi to by nie dostali licencji na grę w ekstraklasie"

Bzdura. To właśnie pokazuje to o czym pisałem - brak pojęcia. Ludziom się wydaje że dług to jest jakieś wielkie przewinienie. Dług jest czymś normalnym. Problemy z licencją są wtedy gdy się nie spłaca zobowiązań, a nie jedynie je posiada.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

W długu samym w sobie nie ma niczego złego. Problemy są wtedy gdy podmiot nie jest w stanie obsługiwać tego zadłużenia. Manchester United ma ponad pół miliarda euro długu. I co, bankrut?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

gdyby były długi to by nie dostali licencji na grę w ekstraklasie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Legia miała 60 i gra dalej...Lech 33 i graja...wisła 18 niech ktoś poprawi jak się myle
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Lechia 30 milionów złotych długu !

a jaki klub w ex niema ?? może arka ? kolega siedzi w fakturach za wodę długi od 4 miechów nie płacone...ale ok gramy dalej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

No i co z tego, że ma 30 mln długu? To dług u właściciela który nie chce jego spłaty. Gdy czytam po raz kolejny o tym długu to jestem przekonany, że pisze to osoba która w ogóle nie ma pojęcia o zarządzaniu przedsiębiorstwem
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5

Kochanym Arkowcom polecam.....

Piłkarski poker (1988) - reż . Janusz Zaorski
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Lechia 30 milionów złotych długu !
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

gdańskie papudraki

Tępe to są betonki które pozwalają się w wolnym Danzing r****** niemcom na kartnety za 7 stów..... buhahhahaaaa
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Suplementy sportowe (5 odpowiedzi)

Dzień dobry. Mój partner i ja planujemy nabrać czystej masy, a następnie zająć się rzeźbieniem...

Bieganie zimą (18 odpowiedzi)

Witam szukam chętnych na wspólne bieganie raczej amatorów :-). Najlepiej z okolic Nałkowskiej,...

Czy warto uprawiać sport? (10 odpowiedzi)

Tak się składa, że większość moich kolegów nie uprawia żadnego sportu. Ich zdaniem nie jest on im...