Stan deweloperski - chcę zmienić układ w łazience - jak się za to zabrać? (8) Witam, kupiłam mieszkanie od dewelopera. Wszystkie rury oraz kaloryfer są... jbfotograf aranżacja ściany w salonie (5) Czy macie namiary na kogoś kto pomógłby mi w aranżacji jednej ściany w... pysia89 tynk dekoracyjny fox (11) ile kosztuje m2 położenie tynku dekoracyjnego relief fox? renata
koszt położenia kafli (5) witam, czy ktoś sie orientuje, ile teraz biorą za położenie kafelek w... kasik2006 ogrzewanie podłogowe (13) Chciałam zapytać io koszt położena ogrzewania podłogowego w łazience 6,5m^.... Agata remont mieszania (6) witam, pytam się orientacyjnie, ile kosztuje całkowity remont mieszkania 3... guziczek Kabina z kafli (5) Chciałabym zbudować kabinę z kafli, brodzik też kafelkowany. Z zasłonką i... krysia rezygnacja z płyty gazowej (3) Witam, zastanawiam się nad zlikwidowaniem w mieszkaniu gazu i przejściem na... babsi obudowa zmywarki wolnostojącej (3) Witam wszystkich. Bardzo proszę o pomoc. Otóż na nowo urządzamy sobie... oksana1 Grzyb, woda i inne atrakcje w mieszkaniu na parterze (3) Witam! Znajomi borykają się już od dłuższego czasu z problemem, który... Renee13 Biała płyta laminowana 16mm gdzie kupię w Gdańsku? (5) jak w temacie ... Projekt pokoju z kominkiem (2) Czy możecie polecić jakiegoś nie drogiego projektanta ? Potrzebuję pomocy... sandi płytki gipsowe,kamienio-podobne (3) położyłam na ścianie płytki gipsowe kamieniopodobne,jakim lakierem mogę to... kaśka Fronty lakierowane na wysoki połysk gdzie można zamówić? (5) jak w temacie gdzie w woj. pomorskim można zamówić fronty lakierowane na... k. portal kominkowy - ktos ma? szukam inspiracji, zdjęć... (2) witam, marzy mi się portal kominkowy w salonie, pokój miałby być urządzony w... consuela regulacja okien schuco (1) proszę o wskazówki jak prawidłowo wyregulować okna schuco, troszkę przez nie... bogdanek problem z farba lateksową (3) witam, męczymy się z farbą lateksowa, Luksens z Leroy merlin - sciany... asia powiększenie łazienki kosztem dużego pokoju? (2) Chcę zrobić remont łazienki i zastanawiam się nad jej powiększeniem kosztem... joy24 prosze o pomoc remont dachu (1) zamiezam wkrótce remontowac dach prace chce wykonac sam mam tylko pytanie czy... pawel kuchnia- szkło kolorowe na ścianę gdzie zamówić (6) Dzień dobry Proszę o poradę gdzie na terenie trójmiasta mogę zamówić firmę,... Edyta