Rewelacja (1) Do azzurro trafiliśmy przypadkiem, ale staliśmy sie stałymi gośćmi. Jedzenie... Kinga Super (1) Bardzo fajne miejsce, jedliśmy wieczorną kolację, dania smaczne, atmosfera... Adi Jest dobrze... (1) Zdecydowanie fajna restauracja. Dania bardzo dobre i podane szybko mimo że w... WoyteK
Kiepska obsługa (2) Nas spotkała dość dziwna sytuacja, obsługiwał nas kelner - jasny blondyn... Michał A może się po prostu nie znam. (1) Czytając cześć opinii mam niestety wątpliwości czy piszą je rzeczywiście... Paweł Polecam (1) Dobre jedzenie, miła obsługa otwarta na różnych klientów, fajny ogródek i... Iberlander Pyszne jedzenie, piękne miejsce (1) Pyszne jedzenie, piękny ogródek, bardzo miły właściciel (sam przyniósł deser... Karolina tak sobie (1) Jedzenie dobre aczkolwiek zapachy z kuchni przeczą temu...Kierownik Pan Józek... Tomasz Martyna - opinia (1) Niestety nie mogę polecić nikomu tej restauracji, otrzymałam potrawy... Martyna Cudowna restauracja (1) Jedno z najlepszych miejsc w Trójmieście, gdzie można w przemiłej atmosferze... Tomek Nieświeże mule, które nigdy nie powinny trafić na talerz. (4) Dziś po raz pierwszy gościłem w Restauracji Azzurro. Przyjemny, choć skromny... Łukasz Wysoka jakość od początku do końca (1) Miło i przyjemnie, goście w centrum uwagi ale tutaj to już standard.... MM Masterpiece! Najlepsza restauracja (1) Gdy trafiłam pierwszy raz do Azzurro, nie wiedziałam czego się spodziewać.... Agata M. Świetna kuchnia (1) Polecam wszystkim, którzy lubią owoce morza- rewelacja. Takich kalmarów w... Joanna Najlepsze owoce morza w 3mieście! (1) Pyszne jedzenie, pyszna ośmiornica z grilla i paella z mnóstwem owoców morza.... Nowa klientka Znakomite jedzenie, bardzo miła obsługa (1) Grilowana ośmiornica, comber jagnięcy i na finał suflet... po prostu niebo w... Tomek bardzo polecam!!! (1) Bardzo ładny wystrój, wygodne siedzenia, pyszne jedzenie, bardzo miła... Iwona Beznadziejna pizza, świetna pasta. (1) Myśleliśmy z mężem, że będzie można tam zjeść pyszną pizzę, ale zawiedliśmy... Irena Niezadowolony z restauracji (1) Pomimo miłej obsługi, restauracji nie oceniam jej dobrze. Na pizze czekaliśmy... Arek Numer 1 w Trójmieście (1) W końcu restauracja na poziomie i z super klimatem. Jedzenie bardzo pyszne,... Greg