Ola i Michał - ocena (1) Niesamowite, luksusowe wnętrza i najwyższy poziom obsługi. Stale podróżujemy... Ola i Michał Zadowolona - ocena (1) Dania na wysokim poziomie! Nie dość, że pyszne to jeszcze pięknie podane!... Zadowolona Andravel - opinia (1) Bardzo dobra obsługa i dania. Ciemny wystrój nadaje restauracji przytulny... Andravel
Ewa - opinia (1) W cafe xander bylam drugi raz. Skusila mnie oferta z gesina na sw Marcina... Ewa Ada - opinia (1) Miejsce niesamowite, zaskoczyła mnie muzyka live która jest podobno grana w... Ada Mała Mi - opinia (1) Lubię taki tajemniczy klimat lat 20-tych. W nowej jak mi się wydaje... Mała Mi Gość - opinia (1) Niesamowite miejsce na kulinarnej mapie trójmiasta. Smaczne, ciekawie... Gość Casa Marcin - opinia (1) Wybrałem się na kolację urodzinową i to był strzał w 10! Tatar z troci... Casa Marcin DS - opinia (1) Wystrój menu miejsce - wszystko w punkt! Serdecznie polecam ! DS Vladislav - opinia (1) Polecam z całego serca, spędzając weekend w Trójmieście żadne miejsce nie... Vladislav Sara - opinia (1) 6 * na 5 mozliwych byloby za malo ! Wspaniala, mila pomocna i profesjonalna... Sara Gość - opinia (1) Wyjątkowe miejsce i wyjątkowi ludzie pełni pasji. Przepyszne jedzenie ,... Gość Darek - opinia (1) Mega miejsce,szczena opada oo wejściu. Bardzo dobre menu,bez udziwnień, super... Darek Łukasz - opinia (1) Przestronna restauracja z bogato udekorowanym wnętrzem, to miejsce ma swój... Łukasz EA - opinia (1) Świetne miejsce z klimatem w którym każdy znajdzie coś dla siebie ️ Będąc... EA Iga - opinia (1) Wbrew ogólnie przyjętym opiniom, że restauracje hotelowe są drogie i mają... Iga MM - opinia (1) Piątkowy wieczór spędziliśmy z najbliższymi w Restauracji Cafe Xander. Dania... MM Paul Lato - opinia (1) Dawno na mapie Trójmiasta nie było tak eleganckiej z pięknym wnętrzem... Paul Lato Mundek - opinia (1) Bardzo ciekawe i różnorodne menu. Nieoczywiste połączenia smaków przenoszą... Mundek Marlon - opinia (1) Znów zażyczyła sobie na urodziny masaż Kobido i ponownie dostała go ode mnie... Marlon