Restauracja Chiński Wiatr

Restauracje

Gdańsk, Żwirki i Wigury 4/20

Bardzo smacznie, niedrogo i klimatycznie - SUPER!!! (1) Pierwsza moja wizyta w restauracji. Mijałam ją często ale jej wystrój nie... Iza Jedzenie na wynos z odbiorem własnym... (1) Drugie danie smaczne (kurczak gong bao), jedynie mogłoby być więcej makaronu... Alicja Wszystko super, tylko obsługa potrzebuje doświadczenia (1) Jedzenie pyszne i niedrogie - to najważniejsze. Wystrój piękny, ładna duża... kotowski
Pysznie, miło i klimatycznie! (2) Wraz z mężem byliśmy na kolacji. Absolutnie chińskie jedzenie! Bywamy w Azji... Alicja Fatalna obsługa, nie doczekałam się jedzenia (1) Odwiedziłam dziś ten lokal, zamówiłam zupę, gdy po 20 minutach jej nie było... Ola Smacznie (1) Bardzo smacznie i zgodnie z oryginałem. Do tego swietna chinska herbata!... Elsa na 6+ (1) Jakość dań pierwsza klasa. I choć wielu zdziwiło by się na eksperyment tupu... Kitek PETARDA! (1) Jakość dań pierwsza klasa. Wszystko mega świeże, obsługa ekstra. Menu bardzo... Rafał Byłem (1) Byłem , spróbowałem , podziękowałem , więcej tam nie pójde. Nie wiem co... Miejscowy