Marek - opinia (1) Byliśmy pierwszy raz w tej restauracji i polecamy. Marek Elżbieta - opinia (1) Impreza-Złote Gody.Sala i wstępne menu zamawiana w listopadzie 2021. W marcu... Elżbieta Wioletta - opinia (1) Nie polecam.Panie kelnerki podczas uroczystości Komunii Św.nie dały nawet 10... Wioletta
Marek - opinia (1) Przemiła obsługa i pyszne jedzenie. Kaczka była cudowna. Marek Beata - opinia (1) Tragedia , ja wiem że inflacja ale przyprawy chyba nie są takie drogie żeby z... Beata Małgorzata - opinia (1) Bardzo przytulne miejsce z miłą obsługę. Po raz kolejny skorzystaliśmy z... Małgorzata Aga - opinia (1) Dostałam nieświeżą kaczkę, Postanowiłam za nią nie zapłacić, no i o dziwo... Aga Mat - opinia (1) Zamówiliśmy sobie jedzenie na święta, w sumie jak co roku. Zawsze było... Mat Kolacja z rodziną. (1) Wiele razy korzystałem z usług restauracji. Nigdy się nie zawiodłem. Tym... Sławek Smacznie (1) Kilka dni temu byłem z narzeczoną na obiedzie i oboje się nie zawiedliśmy.... Zadowolony klient Bardzo smacznie (1) Byliśmy z narzeczonym pierwszy raz i się nie zawiedliśmy. Nie wiem skąd te... Dorota Super (1) Byliśmy z rodziną kilka dni temu w Czardaszu i jesteśmy zachwyceni. Super... Katarzyna Bardzo pozytywnie. (1) Wybraliśmy się z Żoną na niedzielny obiadek. Zamówiliśmy placka po węgiersku,... Luk Czardasz - niestety nie... (1) Imieninowa kolacja w Czardaszu nieudana... Kelnerka bez humoru, nieprzychylna... Zakochana w Gdańsku rozczarowana (1) Wybrałam sie z mama na urodzinowy obiad. Mam wrażenie,ze menu skrócone niż to... Mys lepiej zjeść gdzie indziej... (1) Obsługa Świetna - dziewcze się stara - bardzo sympatyczna dziewczyna! Ale... turysta wstretnie, nie zgodnie z ustaleniami (1) bylam jednym z gosci na okolicznosciowej rodzinnej imprezie. na sali dzialy... kasia Jestem nie zadowolona.Nie polecam (1) Byłam z przyjacółmi w Czardaszu na kolacji.Zamówiłam gulasz węgierski a... Grażyna W porze obiadu zamów kolację (1) Czas oczekiwania na zamówienie przerósł moje najśmielsze wyobrażenia. Pani na... Makadon Bardzo smacznie! (1) Jestem bardzo zadowolona z dzisiejszej wizyty. Potrawy przepyszne, obsługa... Kasia