Restauracja Gruba Ryba

Restauracje

Gdańsk, Jantarowa 21

Janusz - ocena (1) Bardzo dobre jedzenie oraz świetna obsługa!! Janusz Maria - ocena (1) Restauracja polecona przez znajomych, porażka. Ryba miała być świeża a była... Maria Ania - opinia (1) Jestem zachwycona obsługa ( p.Magda i p.Tomek) Od lat lubię przychodzić... Ania
Rysiek - opinia (1) Bardzo miło spędzony czas przy dobrej muzyce i jeszcze lepszym jedzeniu.... Rysiek Małgorzata - opinia (1) Bardzo miłe miejsce i obsługa Julii. Pyszne zupy. Małgorzata Adam - opinia (1) Super obsługa , pani Klaudia przemiła osoba. Adam Agnieszka - opinia (1) Odwiedziliśmy 'Grubą Rybę' w poniedziałek 26/06/23. Atmosfera restauracji ,... Agnieszka Żenada za 15.00 pln (1) Zupa rybna w żenującym wydaniu, letnia , zalatujaca nieswiezą rybą ,... Mirosław Nie polecam (1) W dniu 28.04.2018 Nie polecam, były niesmaczne. Xxy Polecamy (1) Miła obsługa, smaczny sernik, piękny wystrój, dla dzieci kącik do zabawy.... Ewa Nie do przyjęcia (1) Stanowczo nie polecam jedzenia. Zamówiona zupa była zimna. A danie główne... A Polecamy (1) Ogólnie przepiękne miejsce z dobrym jedzeniem, idealne na zjedzenie... Jagoda nie polecam (2) Pani menadżer odnosi się bez szacunku do klientów, jest opryskliwa i... Gosia Słabo (1) Przesolony sos do kalmarów (same kalmary ogólnie mogą być), przegrilowane... Anka porażka (1) Nie polecem! W sezonie zdarzają sie wszedzie wpadki kelnerskie ale poza... izolda Agata - opinia (1) Halibut z musem ,kalmary to jakiś obłęd nie jadam nic innego od kiedy to... Agata Restauracja gruba ryba??? Kpina z ludzi. (2) Wybrałam się w sobotę 2.07.2016 na koncert Grupy Trzymającej Ster. Po... Iza polecam! (1) Jestem w restauracji kilka razy w miesiacu, zawsze w 100% zadowolona.... elzbieta Polecam wszystkim (1) Piękne, zadbane miejsce. Smaczne dania, szczególnie halibut - wybitny. Miła,... Alicja Wspaniałe miejsce (1) W restauracji wraz ze znajomymi spędzaliśmy piątkowy wieczór. Począwszy od... agata