Restauracja Gruba Ryba

Restauracje

Gdańsk, Jantarowa 21

Przyjemne miejsce na wakacyjny obiad (1) Restauracja odwiedzana z rodziną. PRZEPIĘKNE miejsce i PRZEPIĘKNE widoki. Nie... kamilosesso Klimatowe miejsce i to wszystko na ten temat (1) Menu podano nam po 15 minutach. Zamowienie złożyliśmy po kolejnych 15... Darek Małgorzata - opinia (1) Byłam ze znajomymi posłuchać muzyki na żywo.Obsługa poniżej jakiejkolwiek... Małgorzata
Niestety nie polecam (1) Kilka dni temu odwiedziłam to miejsce, w celu wypicia kawy i zjedzeniu... Ola. Przyjemne miejsce ze wspaniałym widokiem na morze (1) Przyjemna i sprawna obsługa, pyszna kawa oraz dobre jedzenie w przystępnych... Bella Nie polecam (1) Byłam z partnerem pierwszy raz i niestety może się czepiam ale jak dla.mnie... Ap-ch Nieudane Latte, nietrafiony menager (1) W ciągu ostatniego miesiąca byłam w restauracji 4 razy. Za pierwszym i... Joanna Nie polecam (1) Byłam w tej restauracji tydzień temu. Nie polecam głównie ze względu na... Dociaa78 Obsługa dramat- gorzej się nie da (1) Byłam z synem na obiedzie. Zamówiliśmy 2 dania. Na pierwsze czyli sałatkę... Magda Odradzam (1) Byłam tam pierwszy i ostatni raz. Obsługa to pomyłka. Po złożeniu zamówienia... M Nie polecam (2) Pomijając długi czas oczekiwania na kelnera (za każdym razem inny kelner... rox Porażka organizacyjna - fatalna obsługa, brak dań z kart (1) Nikomu nie polecam tej restauracji i sam już do niej nigdy nie zajrzę.... Łukasz OBSŁUGA DRAMAT (1) Jedzenie smaczne, położenie lokalu piękne, wystrój całkiem ok, tylko obsługa... kalka Dzień kobiet. (1) Spędziłam z narzeczonym w restauracji około 4h. Straszny chaos i wszem... S Byłam bardzo mile zaskoczona (2) Gdybym się sugerowała opiniami, pewnie nigdy bym nie trafiła. Przypadkiem... A. Makabra (2) Udawana elegancja nie pasująca do tej lokalizacji. Fatalna kuchnia, serwowane... miro Polecam (1) W restauracji spędziliśmy miłe popołudnie. Obsługa uprzejma, drinki ok,... Iwona upadek (1) Nie polecam, obsluga niesympatyczna, nachalna i niekulturalna, jedzenie jak... turysci majowi Super :) (1) Miła i sprawna obsługa. Delikatna muzyka w tle nie przeszkadzająca w... joaska Słaba kuchnia. (1) Po prostu słaba kuchnia. Złożone danie przyszło wprawdzie bardzo szybko, ale... maviyildiz