Piotr - ocena (1) W restauracji Kubicki byłem w niedziele 03.09.2023. Wrażenie z pobytu... Piotr Ewa - ocena (1) Przystawki (np. tatar) i dania główne (kaczka, golonka, ryby) bardzo smaczne.... Ewa Rs - opinia (1) Jak dla mnie restauracja numer 1 w Gdańsku pod każdym względem. Rs
Victor - opinia (1) Najlepsza restauracja w Gdansku. Wystroj, obsluga, potrawy najwyzszej... Victor Justyna i Piotr Zedler - opinia (1) Kubicki to historia Gdańska i jednocześnie znamienita instytucja kulinarna do... Justyna i Piotr Zedler Ala - opinia (1) Cudowne miejsce! Znakomita obsługa, wyśmienite dania. Idealne miejsce na... Ala Beti - opinia (1) Miła atmosfera , pyszne jedzenie ! Tatar, matisy rewelacja! Kaczka , golonka... Beti rysmal - opinia (1) Jest dobrze bo można jednak zamawiać z dowozem Fajnie że nie przestała... rysmal Wspominając to miejsce uśmiech sam rysuje mi się na twarzy :) (1) Jedzonko wspaniałe . Miejsce super. Klimat mega. Mam nadzieję ze będzie mi... Barbara Islandia Zawsze tam wracam!! (1) Jak dla mnie najlepsza polska kuchnia serwowana w Trójmieście. Muzyka na żywo... Włodeczek Restauracja Kubicki (1) Stuletnia tradycja zobowiązuje! Jedna z lepszych, jak nie najlepsza obecnie... Jacek obiad (1) bez zarzutu było miło , obsługa dyskretna i pomocna, smaczne dania, deserki... kat Spotkanie z przyjaciółmi (1) Udane spotkanie z przyjaciółmi w Restauracji Kubicki. Wyśmienity obiad podany... Andrzej Świetny lokal (1) Naprawdę dobre jedzenie i świetna obsługa. Patryk Zorganizowana komunia w maju (1) Witam , chciałam jeszcze raz serdecznie podziękować za pięknie zorganizowaną... Aleksandra Świetny klimat, bardzo dobra kuchnia (1) Świetny klimat, bardzo dobra kuchnia Basia Przyjemnie, aż miło (1) Dawno nie byliśmy w tak przyjemnym miejscu. Obsługa i jedzenie bardzo dobre.... Elżbieta i Tobiasz z Warszawy Niedopuszczalne zachowanie (1) W dniu wczorajszym tj 1 lipca dzwoniąc o godzinie 21:00 z prośbą o... Anna Jesteśmy zachwyceni (1) Wybraliśmy sie dzisiaj na obiad do Restauracji Kubicki i potwierdzamy... Jola Przemiła obsługa oraz najlepsze polskie jedzenie w Gdańsku! (1) Jako że nie jestem Gdańszczanką - na restaurację KUBICKI natrafiłam przez... Małgorzata