Ala - ocena (3) Impreza okolicznościowa, jedzenie mało doprawione, dewolay suchy z jakimś... Ala Magdalena Sulkowska - ocena (1) Byliśmy dziś, już poraz lolejny, na rodzinnym obiedzie, jak zwykle dużo,... Magdalena Sulkowska Ania - ocena (1) Jedna z lepszych restauracji. Wszystko bardzo dobre i świeże Ania
Gerard - ocena (1) Z wyborem lokalu na urodzinową uroczystość trafiłem w 100%,a miałem do wyboru... Gerard Maja S. - opinia (1) Kierując się dobrymi opiniami z internetu, zdecydowaliśmy się z mężem... Maja S. Roxana - opinia (1) Pyszne,polecam !!!!!!!!Wszystko swierze i domowy smak.Naprawde dobre,... Roxana Małgorzata - opinia (1) Dzień dobry. 22 czerwca z grupą znajomych wybraliśmy się do restauracji... Małgorzata Danuta - opinia (1) Polecam!!! Jedzenie bardzo smaczne. Obsługa - Pani Aneta - profesjonalna i... Danuta Magda i Bartek - opinia (1) W restauracji zorganizowaliśmy małe przyjęcie weselne. Wszystkie potrawy były... Magda i Bartek Kasia - opinia (1) Zamówiłam jedzenie dla całej rodziny, wszyscy zadowoleni :) Ceny bardzo... Kasia PrzemeknB - opinia (1) Super. Jedzenie jest przepyszne- bierzcie na wynos dla całych rodzin PrzemeknB Gorąco polecam (2) Przyjemny i stonowany wystrój, pyszne i bardzo ładnie podane potrawy. Świetne... Beata Przyjazna (1) W restauracji Lawenda organizowaliśmy stypę Przywitała nas przemiła Pani... Dorota Pyszna polska kuchnia (1) Pyszne dania i przystępne ceny, ładny wystrój, czeego chcieć więcej :) alemigow Podziękowania (1) Dziś mieliśmy z mężem niezapowiedzianych gości. Szukaliśmy lokalu w naszej... Be i Mar Pani kelnerka dramat (1) Pani kelnerka zamiast zachęcić do kupna, to mówi ze wszystko się skończyło. A... Klientka Rozczarowana (1) Zamówiłam imprezę rodzinną w tym lokalu , więc sporo wczesniej poszliśmy na... MMM Nie polecam (1) Sos kurkowy do polędwiczki wieprzowej tragedia. Zaprawa murarska z... Maciej solidne 5 (1) Byliśmy z dziećmi, w większym gronie po wcześniejszej rezerwacji - 5. Obsługa... aneta Po raz kolejny się zawiodłam (1) Do Lawendy (Kalinki) chodziłam od kilku lat, sporadycznie, ale chętnie.... Tat