Andrzej - opinia (1) Po wczorajszej wizycie zostaliśmy mile zaskoczeni. Części potraw nie było,... Andrzej (Nie)dobra zmiana - opinia (1) Co tu się porobiło??? To była moja ulubiona lunchowa knajpa. Byłem tam... (Nie)dobra zmiana Pycha (1) Daleko od zgiełku miasta, pyszne jedzenie, dużo miejsca, a jednocześnie... Piotr
duże i smaczne porcje (1) naprawdę spore porcje dań głównych, miła obsługa i fajny kącik dla dzieci,... K Cudowne walentynki (1) Spędziliśmy cudowny wieczór walentynkowy w restauracji OnOff. Mimo pełnej... Andrzej best ever (1) Best ever Hi its was suppppppppper alex Gorąco polecam! (1) Menu nieprzesadnie długie. Na początek podany ciekawy starter z wypiekanym na... Kinga pozytywnie zaskoczeni (1) Znaleźliśmy się dzisiaj w tej restauracji zupełnie przypadkowo bo... Sopocianka Polecam (1) Pyszne jedzonko, fajna miła obsługa. Miejsce z duszą. Wracam z... Olka P. Porażka po całości (2) Nigdy wiecej nie polecam śmierdzące mięso i jeszcze bezczelnie to podali!!bez... Luk Genialnie ! :) (1) Jedzonko przepyszne , pięknie podane , obsługa bardzo miła ,fajna atmosfera ,... Klaudia czekasz, czekasz, czekasz... (1) długo czekaliśmy na jedzenie, które było przeciętne. dekorowanie kiełkami jak... Tymoteusz Gdyńska zupa rybna ???! (1) Gdyńska zupa rybna to po prostu jarzynowa z 4 kawałeczkami łososia.. Był to... maruda :) Chrzciny (1) Niedawno organizowaliśmy obiad z okazji chrztu córki. Byliśmy bardzo... Kornelia jesteśmy super zadowoleni (1) 03.06.2017 organizowaliśmy chrzciny naszego synka. O lokalu usłyszałam pocztą... Hanna Rewelacja (1) Obsługa,wystrój i jedzenie zasługują na najwyższą ocenę :) Justyna 18-stka syna (1) Z mężem wyprawiliśmy 18-stkę syna.Po przeczytaniu opinii o restauracji trochę... Ina Wpadliśmy na mecz, będziemy wracać (1) Zupełnie przypadkowo trafiliśmy na mecz, grała Polska, zarezerwowaliśmy ze... Konrad Pozytywnie (1) Organizowałam w restauracji przyjęcie z okazji chrztu dziecka i gorąco... magda.k Polecam w szczególności organizację imprez (1) ostatnio dokonaliśmy imprezy z okazji chrztu, profesjonalne podejście do... Kamil