Bardzo slabo (1) Zawitalismy tam z rodziną, z ciekawości, zimna zupa i drugie danie ze... Michal Nie polecam (1) Bardzo słaba kuchnia, ogromne rozczarowanie, gdyż fajne miejsce, sporo... VIki Polecam wszystkim! (1) Bardzo pomocna i uprzejma obsługa, roznorodne menu i pięknie podane... Maja
Baardzo słabo, pod każdym względem:( (1) Nigdy więcej tam nie pójdę i nikomu nie polecam. Krzesła niewygodne. Czas... A.Sz. fajna knajpka, dobry klimat i jedzenie (1) Byłam w niedziele na obiedzie, zamówiłam żeberka oraz ciasto dnia... asia Restaurant Week (1) Odwiedziałam restaurację podczas festiwalu Restaurant Week. Obsługa bardzo... gość Porazka z okazji promocji: Restaurant week (1) Restauracja ON/OFF zaciekawila nas swoim menu. z grupa znajomych... Gdynianka Miejsce warte odwiedzenia :) (1) Krótka karta, bardzo miła obsługa, ciekawe dania - ABSOLUTNIE wyborne... Kaśka na najwyższym poziomie pod każdym względem (1) Rzadko się zdarza miejsce, które prezentuje wysoki poziom w każdej możliwej... Marika byłem wczoraj i jest ok, ale niektóre dania do zmiany! (1) byłem wczoraj z przyjaciółmi na stekach (grupon dla 4 osób). przystawka... miekwazowski Warto sprobowac (1) Po zapoznaniusie z niektorymi opiniami nie bylismy calkiem przekonani czy... lech Polecam (1) Smaczne jedzenie, ładnie podane, miła obsługa. W lokalu ciekawie urządzony... Monika Sz Polecam nie tylko mieszkańcom Gdyni! (1) Mimo, że mieszkam w Gdańsku, byłam już 3 razy w tej restauracji, najbardziej... Aga Pysznie! (1) Polecam każdemu kto lubi dobrze zjeść! Przepyszny krem z raków, cudowna... Jagna Nie polecam (1) Będę w opozycji to wszystkich pozytywnych opinii, ponieważ lokalu nie... Wojtek Bardzo inowacyjnie podobalo mi sie i bede czestym gosciem, jedzenie super (1) Jem w wielu miejscach w 3 miescie i musze powiedziec, ze udany lokal,serwis i... DARIUS Super kuchnia, którą każdy będzie zadowolony i naturalnie cenami też (1) Byłem od otwarcia już kilka razy w tej sympatycznej restauracji, zarówno sam... MAXIMILIAN Pozytywne zaskoczenie (1) Restauracje On Off odkryłam przez przypadek, nie spodziewałam się, że w takim... Olga