Pozostał niesmak I rozczarowanie.. (1) Bywaliśmy z partnerem kilka razy w restauracji Portland. Niestety po... Gośka Pysznie (1) Dzisiaj byłem z dziewczyną na obiedzie w Restauracji Portland i przyznam... Jarek i Magda opolanie (1) Będąc pod koniec sierpnia w Gdańsku szukaliśmy w internecie najbliższej... kamil
TOTALNY MINIMALIZM (1) Kilka lat temu ta restauracja miała styl i charakter. Zarówno dania główne... ŻYCZLIWY pyszny obiad przez przypadek ;) (1) Szukaliśmy miejsca na niedzielny obiad ze znajomymi po odbiciu się od drzwi... pappi Zawsze jest pysznie (1) Byłam w tej restauracji już kilka razy i zawsze jest tak samo pysznie. Ceny... Lidka polecam (1) Parę razy miałem okazję zjeść w Portland . Jedzenie jest ładnie podane i... redial Słabo. (1) Ogólnie słabo, wystrój nijaki, obsługa nijaka, potrawa "sałatka szefa" to... Martini Portland- tego właśnie szukaliśmy! (4) Gorąco polecamy! bardzo fajne miejsce. Menu ograniczone do 24 pozycji co w... Paweł_M Polecam (1) Byłam tam już nieraz zawsze bardzo dobre jedzenie miła obsługa polecam stel... Marzena fajna knajpka (1) byłem z narzeczoną i byłem zaskoczony niskimi cenami jednak po podaniu potraw... Kaszek SUPER (1) W Portlandzie urządzaliśmy chrzciny. Bardzo kameralna sala z ładnym i... Martakoz Na 100% miejsce godne polecenia! (2) Byłam na chrzcinach w tej restauracji.Bardzo miło byliśmy zaskoczeni tym... GOŚĆ GORĄCO POLECAM! (1) Byłam w tej restauracji na obiedzie z okazji chrzcin. Wszyscy byliśmy pod... GOŚĆ miejsce godne polecenia (1) Jedliśmy w kilka osób, każdy inną potrawę i każda była bardzo smaczna.... Krystyna Pyszności (1) Bardzo smaczne jedzenie. Sandacz z borowikami - jedna z pyszniejszych potraw,... Ania Gdynianka (1) wpadłam dziś przypadkiem do tej małej i miłej restauracyjki...w sumie byłam... Jola Ś. bardzo fajna knajpka w Centrum (1) Turyści być może tu nie trafi, ale gdańszczanie powinni. Nie widoczna,... Alinka SUPER RESTAURACJA (1) Bardzo dobre dania ,miły klimat,przystępne ceny,moim zdaniem najlepsza... szwagier