Restauracja Przepis na

Restauracje Jedzenie na wynos

Gdańsk, Jaśkowa Dolina 132/5

Piotr - opinia (1) Dostawa. Daje jeden, bo tak wielkie jest moje rozczarowanie, myślałem, że... Piotr PM - opinia (1) Nie zamawiałem nigdy ale wystawiam ocenę na podtrzymanie działalności PM Michał - opinia (1) Brak kontaktu, anulowane zamówienie po 40 minutach... Michał
Paulina - opinia (1) Bardzo dobre, różnorodne jedzonko, przemiła obsługa i świetny wystrój, każdy... Paulina Zaza - opinia (1) Kameralna, klimatyczna restauracja z fenomenalnym jedzeniem. Taka perełka w... Zaza Katarzyna - opinia (1) Kolejna wizyta i kolejna udana! Polecam wszystkim którym nie chce się jechać... Katarzyna Jest pysznie ! Śniadanie na 6+! (1) Udaje Nam się trafić na pyszne śniadanie. Cena przystępna, kawa pyszna... O... Żona i mąż Małgorzata - opinia (1) Ocena ogólna 2 - za czas oczekiwania. Na obiad dla 5 osób czekaliśmy półtorej... Małgorzata Uwielbiam! (1) Wraz z mężem przychodzimy do tej restauracji aż za często :D Na szczęście... Magda Karol - opinia (1) Nic dodać nic ująć. Polecam!!! Karol Brawo (1) Uwielbiam tą restaurację. Jedzenie wyśmienite. Gościłam tam już sporo razy i... Kasia Polecam w 100% (1) Rewelacyjne miejsce, super klimat, jedzenie przepyszne a właścicielka prze... Lu Nareszcie! (1) Wiele lat mieszkałam na Morenie,później na Zaspie, która obfituje w dobre... Suslokluseczki świetne miejsce (1) ciepły wystrój, sympatyczna obsługa i bardzo dobre jedzenie z dobrych... Krzysiek smacznie (1) pyszne dania. Mnie smakowała wcześniej kuchnia włoska a teraz dania kuchni... konsumentka Pierwszy i ostatni raz (2) Zamówiłem lunch za 19 zł . Czekałem na jedno danie z 40 min a na restauracji... Michał Po pierwszej wizycie polecam (1) Bardzo dobre jedzenie,obsługa na medal i fajny klimat.Jeśli któregoś dnia... Magda Pycha (1) Bardzo polecam to miejsce, można naprawdę dobrze zjeść. Miła obsługa i piękny... Monika Super na niedzielny obiad (1) Czesto chodzimy z rodziną na obiad w weekend :) Jest to naprawde bardzo... Piotrek Pysznie!! (1) Uwielbiam to miejsce! Jedzenie, obsługa i klimat na 6! Polecam ! Joanna