Kamila - opinia (1) Bardzo ładny i zadbany lokal. Obsługa zawsze uśmiechnięta i uprzejma.... Kamila Kasia - opinia (1) Grillowany łosoś z mixem sałat dojechał bez sałaty. Porcja bardzo mała.... Kasia Radosław - opinia (1) Pracownik mówi jedno, dostawca w ogóle nie dojeżdża Radosław
Jo - opinia (1) Niby di 2 km dowóz gratis a teraz niby 5 zł pani mówi przez telefon zenada Jo Ja - opinia (1) Pelna profeska, super jedzenie, polecam Ja Sztymelek - opinia (1) Zamówienie się spóźnia godzinę, zero kontaktu z restauracja i ze mną. Telefon... Sztymelek Beata - opinia (1) Stanowczo nie polecam!!!. W reatauracji byłam pierwszy i ostatni raz.... Beata Katarzyna - opinia (1) Zamówienie zostało przyjęte telefonicznie, Pani poinformowała, że czas... Katarzyna Wentura - opinia (1) Ta pseudo restauracja powinna zostać skontrolowana przez sanepid. Dewolaj z... Wentura Osiedlowi - opinia (1) Nie naliczają należnych promocji w lokalu i na wynos, trzeba pilnować na... Osiedlowi Magdalena - opinia (1) Obsługa pierwsza klasa dziewczyny super a w szczególności Pani z warkoczami.... Magdalena Gumi - opinia (1) Ceny są chore. Burger 42-47 zł, rosół 17 zł, pizza 35 cm - poza Margarita... Gumi Kamila - opinia (1) Restauracja bardzo ładna, bardzo dobre jedzenie, przemiła obsługa. Napewno... Kamila Ada - opinia (1) Nie polecam !! Mieszkam blisko restauracji a jedzenie przyjechało letnie.... Ada Agata - opinia (1) Zdecydowanie nie polecam. jedzenie zamówione przez aplikację, dostarczone po... Agata zenek2020 - opinia (1) pizza bardzo smaczna, tylko chlodna jak dotarla do nas, choc mieszkamy 1km od... zenek2020 Jerzy - opinia (1) Bardzo sympatyczna restauracja z klimatem i klimatyzacją też :). Estetyczny... Jerzy Erdece - opinia (1) 45 minut spozniona dostawa. Ale kij z tym - korki, wypadki, niedziela -... Erdece Marek - opinia (1) zamawiam u Was jedzenie nie pierwszy raz zawsze było ok Dziś było zimne a... Marek Ewa - opinia (1) Byłam dzisiaj jedzonko bardzo dobre i bardzo miła atmosfera polecam Ewa