. - opinia (1) Wizyta u specjalisty jak i w laboratorium przebiegły bardzo sprawnie. Pani... . polecam (1) Miejsce bardzo ładne i elegancie. Gabinety bardzo czyste, aż miło wejść na... W. Skandal!!! (1) Byłem na badaniach miałem umówioną wizytę na konkretną godz i co musiałem... Zawiedziony
Tragiczny system obsługi pacjenta (1) Badania medycyny pracy umówione na godzinę 9.30, przychodzę przed czasem,... Super miejsce (1) Miejsce bardzo ładnie, elegancko wygląda. Gabinety zwłaszcza po rozbudowaniu... Kar Najlepsza placówka medycyny pracy w Trójmieście (1) Standardowo zajmujące do 4 godzin badania medycyny pracy Revimed robi w 55... Michał m (1) Nie mam dużych oczekiwań co do rehabilitacji oferowanej na NFZ. Ale to co... Pacjent polecam revimed Gdańsk (1) Miałam możliwość korzystania zarówno z zabiegów refundowanych przez NFZ jak... Magda Sauna na Abrahama (1) Szanowne Szefostwo, gratuluję poszerzenia usług Revimed o saunę...i to... Iwona Perlińska Mila rehabilitacja (1) Bardzo mili fizjoterapeuci, dobre masaze, miejsce bardzo przyjazne. Karolina R. REVIMED GDAŃSK (1) Polecam. Szybka i profesjonalna obsługa. Rafał Jeliński Recepcja rodem z prl-u (4) Pani na recepcji chyba zatrzymała się w czasie prl-u. Pani przy rejestracji... Michał POLECAM Revimed Gdańsk (2) Panie w rejestracji są bardzo pomocne przy doborze terminów, godzin wizyt.... Magda dr z Revimedu (1) Proszę omijać go szerokim łukiem, nie ogląda dokumentacji, nie zna... on Brawa dla Załogi REVIMED Gdańsk, ul.Abrahama! (1) Korzystałam ostatnio - po raz kolejny - z cyklu masaży w REVIMED Gdańsk, ul.... Maria Mendel doktor Rafało (2) Różne są opinie o dr Rafało ale postanowiłem spróbować bo czego się nie robi... były pacjent naciągacza Jestem bardzo zadowolona z wizyty. (2) Nie zgodzę się z poprzednią opinią. Byłam i jestem zadowolona. Idzie... Ela opinia negatywna (3) To, że jestem niezadowolona z rehabilitacji to mało powiedziane, jestem... Joanna POLECAM (1) Obsługa PROFESJONALNA,Usługa Dobra,wyposażenie dobre,czas oczekiwania... Piotr Wasilewski ślicznie dziękuję (1) Udałam się z próbką na posiew moczu do tej przychodni, bo szalenie zależało... e.