Riot

Dezynfekcja, deratyzacja

Sopot, Armii Krajowej 110

Radosław - opinia (1) Skontaktowałem się z firmą bo pilnie musiałem pozbyć się gniazda os z toalety... Radosław Katarzyna - opinia (1) Szybka reakcja, pełen profesjonalizm i humanitarne podejście. Poprosiłam o... Katarzyna Filip - opinia (1) Pełen profesjonalizm i do tego fajny człowiek. Polecam Filip
michał - opinia (1) Polecam. Bardzo profesjonalna usługa michał Jol.Smi - opinia (1) Szybko, profesjonalnie. Duża wiedza fachowa. Nic dodać, nic ująć. Oby... Jol.Smi Paweł - opinia (1) Pan bardzo uprzejmy,z ogromną wiedzą.Profesjonalne i błyskawiczne usunięcie... Paweł Robert - opinia (1) Pełen profesjonalizm. W niedzielę wieczorem zadzwoniłem i już w poniedziałek... Robert M - opinia (1) Dziękujemy! Bardzo profesjonalna usługa i dodatkowo wszystko wyjaśnił M Sandra - opinia (1) Pełny profesjonalizm. Zadzwoniłam rano ws. os latających na tarasie.... Sandra Krzysztof - opinia (1) Polecam gorąco usługi tego sympatycznego człowieka. Szybko, tanio i przede... Krzysztof Krystian - opinia (1) Szybko, profesjonalnie i co najważniejsze skutecznie. Żadnych kłopotów... Krystian Małgorzata - opinia (1) Profesjonalne, natychmiast. Pan z dużą wiedzą, usunął gniazdo w 100 %.... Małgorzata Piotr - opinia (1) Gniazdo os plus kilka mrowisk, rewelacja, polecam serdecznie! Piotr Roksana - opinia (1) W bardzo profesjonalny sposób otrzymaliśmy pomoc w likwidacji gniazda os. W... Roksana Magdalena - opinia (1) Bardzo miły kontakt, Pan profesjonalnie wykonał usługę, punktualny a przede... Magdalena Jj - opinia (1) Wszystko ok ¡!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jj Morgana - opinia (1) Szybki termin , profesjonalne wykonanie Morgana Natalia - opinia (1) Profesjonalnie, szybko i skutecznie. Polecam!!! Natalia Wioletta - opinia (1) Wszystko zgodnie z planem, szybko i sprawnie Wioletta Iwona - opinia (1) Bardzo sprawnie i rzeczowo. Bardzo dobry kontakt. Polecam. Iwona