****LIPCOWE I SIERPNIOWE GRUBASKI :)**** (120) BEZ OBRAZY OCZYWIŚIE :) KTÓRA KIEDY I JAK SIĘ CZUJECIE ? JA BYŁAM DZISIAJ... palla86 antykoncepcja po porodzie (16) Jestem 7 tygodni po urodzeniu maluszka i zastanawiam się nad antykoncepcją.... Wilk krótkowidz a poród (6) Mam -6 dioptrii i myslałam zawsze, że będę musiała mieć cesarke, po czym... juli7
Adapter BeSafe gdzie najtaniej w trojmiescie? (2) Jak w temacie :) olgiusza lek.med. Kozakiewicz-Cerek B. (15) Czy która moze chodzi do tej babki? jak wrazenia? jakie opinie? staramy sie z... neneczka sab simplex-uzuwałyście? (6) Podobno dobry na kolki. Od jutra chcę zacząć stosować. Zciągnęłam go z... Wilk Zabawa w domino ;-) (1) http://pl.youtube.com/watch?v=uGaFjgrjZjI&feature=related Miłego oglądania! tysiola ***** WĄTEK DLA ZAPRACOWANYCH 209 ***** (107) nowy:) mystic oddam szyne koszli! (7) Oddam za darmo szyne koszli! Wczoraj byliśmy z malutką u lekarza i już nie... Kamiś21 materacyk do kąpieli dla niemowląt? (12) czy któras z was używała coś takiego? ułatwia kąpiel?... asia1980 Sterimar - używałyście? (5) podobno przydatne....ale nie wiem... asia1980 testy owulacyjne z allegro (7) Hej Dziewczyny, Chciałabym zaopatrzyć się w testy owulacyjne. W aptece są... anulka28 pleśniak lub szarlotka:) (4) dziewczyny w necie jest mnostwo przepisów,wiem:)ale mam do Was prośbę,przepis... monia. czy kupujecie na wszelki wypadek leki dla maluszków? (9) chodzi mi o jakiś paracetamol np. by zbić temperaturę? czy czopki glicerynowe... asia1980 laparoskopia-ktoś miał na Klinicznej? (12) Byłam dziś na Klinicznej i mam wyznaczony termin laparoskopii na 22.02.08.... evilek ...::: Urodzinowa PMAGDALENA :::... (21) Nie możemy Ci posłać żywych róż kwitnących, posyłamy Ci tylko kilka słów... Karcia_Gd szczepienie (25) idę z naszym maluchem w przyszłym tyg na szczepienie pierwsze po szpitalu i... k@juta Szkoła Rodzenia na Zaspie (8) Cześć Dziewczyny :) zapisałam się dziś do SR przy szpitalu na Zaspie.... Gosia1979 Poród (64) Dziewczyny mam niezręczne pytanie. Czeka mnie niedługo poród i zastanawiam... ........................... Kiedy rozmowa z pracodawcą?? (14) Jaki czas uważacie za najbardziej odpowiedni do rozmowy z pracodawcą o ciąży?... Marta J.