Do tych, co nie jadą nigdzie na majówkę (21) pogrążam się z wami w smutku, też nigdzie nie jedziemy;( Rina Wielka majówka dla Eskimosów hahahaha (2) Nie masz się co łudzić - w majówkę będzie zimno i mokro. Od niedzieli w całym... tedik KTo zamordował Laure Palmer (13) chodzi o Miasteczko Twim Peaks..kto ja w koncu zabił ? sylvia
Do Beatki.tr i innych znawców Niemiec:) (13) Witam! Czy może wiecie jak nazywa się taka hala (chyba w Berlinie) w której... kathleen6 nnt.szukam pracy w księgowości (8) W czerwcu skończę kurs dla samodzielnych księgowych,w sumie to mam pracę, ale... aleksad WĄTEK DLA ZAPRACOWANYCH ***161*** (2) NÓWKA pmagdalena Wreszcie będzie koniec tej SZMIRY !!!! (9) Telewizja TVN zakończyła zdjęcia do serialu "Magda M.". Ostatni klaps na... tedik WĄTEK DLA ZAPRACOWANYCH ****150**** (109) nowy:) megmeg Dziewczyny pochwalę się (7) Mieszkanie sprzedane!;) Rina Bez męża... (36) Dziewczyny, Zony plywajacych.. i nie tylko.. Co porabiacie gdy Wasi mezowie... KateGL Interpretacja wyników b.krwi (7) Proszę o pomoc, co oznacza w morfologii krwi niski poziom MCV i MCH? mamka Forum dla mam. (1) Forum dla trójmiejskich mam. http://forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=47068 Aksamitka WĄTEK DLA ZAPRACOWANYCH ***149*** (102) nowy, na dzisiejsze popołudnie i wieczór:))) aneczkal coś dla przyszłych i obecnych mam (8) Dostałam kiedyś takiego e-maila: Twoje ubrania: Pierwsze... moceza cerazette-gdzie najtaniej??? (6) dziewczyny gdzie? bo pani w aptece wczoraj zaspiewala 39 zl to chyba duzo??? Yaira pomózcie... (33) Dziewczyny, wiem że może już nudzę, ale naprawde mam dylematy... Jeśli któraś... Dominika gdzie zrobić szybko badania? (14) Właśnie dzwonili do mnie z PUPu , że dostałam u nich pracę :) Problem w tym... Wera25 wielka prośba - żylaczki :(( (17) bardzo proszę o informację dotyczącą lekarza/szpitala/przychodni/ gdzie... Tuśka mebelki dla dziecka (5) Dziewczyny,nie tylko te co maja dzieci,gdzie mogę w Gdańsku kupić mebelki do... dorcik79 Szukam dzieciątka-chcę oddać 1% swojego podatku (3) Szukam dzieciątka chorego, któremu moge pomóc oddając swój 1% podatku. Może... mamka