Są OK (1) Naprawdę nic nie można zarzucić poza długim czasem oczekiwania na rower... tezony Oby wiecej takich sklepów (1) Zostałem mile zaskoczony obsłógą i profesjonalizmem panującym w tym sklepie.... Zastava ok (1) bardzo fajny sklep i serwis! arczyn
No porażka... (1) Straszne. Ceny są porażające, serwis okropny, a właściciel niemiły i w ogóle... Nux czasem słońce czasem deszcz (1) Kuoiłam u nich rower za taką kase jaką dysponowałam czyli marne... asi profesjonalnii!!!!!!!!! (1) serwisanici bardzo kompetentni, naprawdę polecam zapłaciłam grosze a rower... isia serwisanci do bani (1) Może źle trafiłam - nie było "szefa" który szanuje klijenta i zna sie na... Kasia Ewa - opinia (1) potwierdzam, nie wypuszczą roweru z rąk do momentu, aż wszystkow w nim... Ewa super (1) tanio mila obsuga super wybur polecam!!!!!!!!!!!1 kedzior Miłe wrażenie, i najważniejsze - tanio (1) Kupiłam kask za małe pieniądze (porównywałam potem ceny modelu w necie).... pandora Fachura (1) nic więcej nie mam do dodania w tym temacie. nie wypuszczą bajkera póki... PanKracy Bardzo fajny sklep (1) Bardzo mi się podoba. Obsługa jest życzliwa i bardzo kompetentna, zawsze... Staklar