SSW jest ok! (1) Wspaniałe miejsce do nauki! Pracują tu świetni ludzie, którzy przykładają się... Ola SSW (1) Ciekawe sposoby nauczania. Wykładowcy podchodzą do Studenta w taki sposób by... Karolina Sopocka jest cool (1) Miła atmosfera, wymagająca i dobrze przygotowana do realizacji programu... Pafnucek
Uczelnia z ogromnym potencjałem! (1) wymieniac można wiele ale podkreślić trzeba przede wszystkim pomocne Panie z... stuent Edyta - opinia (1) Jestem całkiem zadowolona z nauki w SSW. Polecam serdecznie wszystkim... Edyta Natalia - opinia (1) Wyposażenie pracowni jest bardzo dobre, mili wykładowcy i inny pracownicy. Z... Natalia Sopocka Szkoła Wyższa to szkoła z klimatem. (1) Uczelnia na wysokim poziomie, kapitalne warunki, przyjazna atmosfera, dobra... Paulina ocena (1) SZKOŁA DBA O SWOICH STUDENTÓW MARTA Świetna uczelnia (1) Od 2 lat studiuję na SSW i jestem bardzo zadowolony. Poza świetnie... Piotr Polecam:)) w szczególności Rachunkowość i Controlling (2) Dnia 11 lipca 2012 odbyły sie egzaminy dyplomowe na kierunku ekonomia,... Magda D. Architektura Wnętrz (1) Bardzo dobra kadra profesorów, profesjonalny poziom nauczania. Cena za ten... Małgorzata Małgosia - opinia (1) Miałam okazję być wczoraj na koncercie charytatywnym organizowanym przez SSW.... Małgosia WSB czy SSW (2) Witam, mam dylemat czy wybrać WSB w Gdańsku czy SSW w Sopocie. Na pewno chcę... kasia Mile wspominam studiowanie w SSW (1) Dwa tygodnie temu miałem obronę, teraz czekam na dyplom. Przyjechałem z... Piotrek Przyjazna atmosfera! (1) Ja tę szkołę po prostu uwielbiam. Nie rozumiem, jak można narzekać na szkołę... Lilka rekrutacja - rozmowa kwalifikacyjna (1) Chciałabym się dowiedzieć jak przebiega rozmowa kwalifikacyjna na... xxxxo Polecam, goraco!!!!!!!!!!! (1) jestem studentka architektury i urbanistyki i jestem suuuper zadowolona.... Ewa Żenada..... (2) Były wielkie nadzieje co do tej Uczelni, niestety na dzień dzisiejszy żałuję,... lulek Komunikacja Społeczna (4) Od 15 marca będe studentką na kierunku Europeistyka na tej uczelni-mam... Aga Matematyka a ssw (1) Zamierzam studiowac na tej uczelni ale mam kilka pytan jeżeli chodzi o... Aśka