SOR

Sklepy i serwisy rowerowe

Gdańsk, Startowa 30/8

Artur - ocena (1) Serdecznie polecam ten serwis rowerowy. Miła i fachowa obsługa ze strony... Artur Krystyna - ocena (1) Najlepszy serwis. Potwierdzam wcześniejsze opinie. Solidnie i tanio. Krystyna Adam - opinia (1) Blisko, szybko, wygodnie Adam
Łukasz - opinia (1) Ekspresowa naprawa napędu w rowerze - polecam! Łukasz Tomek - opinia (1) Szybki i bardzo tani serwis rowerowy. Tomek Darek - opinia (1) Potwierdzam, super fachowiec, miła obsługa, przystępne ceny. Darek Sąsiadka - opinia (1) Zawsze bez zarzutów. Nie zdziera :) Sąsiadka Piotr - opinia (1) zawsze milo i sympatycznie. cenowo- rewelacja Piotr janusz - opinia (1) świetny fachowy serwis - polecam :) janusz Michał - opinia (1) Najlepszy serwis. Potwierdzam wcześniejsze opinie. Solidnie i tanio. Również... Michał Agata - opinia (1) To już mój trzeci przegląd w SORze. Rower odnowiony, sprawny, mknie jak... Agata Agnieszka - opinia (1) Merida Juliet i Croos Hexagon - wyserwisowane aż miło. Wielkie podziekowania.... Agnieszka Tomasz - opinia (1) Potwierdzam wszystkie bardzo pozytywne wcześniejsze opinie. Serwis rzetelny,... Tomasz Grzegorz - opinia (1) Miałem problem od dłuższego czasu z przebijaniem tylnego koła. Odwiedziłem... Grzegorz Marciniak - opinia (1) Polecam - szybko, fachowo i niedrogo. Wszystko w jednym miejscu, zakupy,... Marciniak James Blond - opinia (1) Profesjonalnie i sympatycznie, ceny konkurencyjne bez jakiś wydumanych... James Blond Marcin - opinia (1) Polecam Pana Waldemara zawsze wszystko pomoże zrobić szacunek dla tego... Marcin Małgorzata - opinia (1) To moja kolejna wizyta na rowerowym SORze. Doprowadziłam do sytuacji, że... Małgorzata Kuba - opinia (1) Polecam ten punkt serwisu. Szybko, profesionalnie i uczciwe ceny. Polecam... Kuba SOR (1) Bardzo profesjonalne podejscie do klienta....rower odbiore po urlopie za... Piotr H