Szkoła Podstawowa nr 39

Szkoły podstawowe

Gdynia, adm. Józefa Unruga 88

NieZadowolony - ocena (2) Szkoła nie interesuje się uczniami, oraz wydarzeniami które dzieją się wśród... NieZadowolony Sp 39 (1) Jestem bardzo zadowolona ze szkoły. Współpracy z nauczycielami. Polecam!!! KK ładnie łanie Pani Dyrektor! (6) Dziś moja córcia (żeby nie było - absolwentka tej szkoły, jedna z najlepszych... Oxyviana
Nie polecam (3) Podstawowa szkoła w myśleniu i podejściu do nauczania i ucznia .....grono... Gregor Szkoła na miarę (4) SP 39 to szkoła na miarę (chyba ponad) ludzi zamieszkujących tę dziwną... Wektor Czy musi tak być? (7) nie polecam tej placówki , brak zainteresowania dziecmi ....poza świetlica... aleksandra Dno......witelcy naciagacze (1) Szkoła podstawowa wszystk podstawowe poziom nauczania i zarządzania. Na... Hubert Indywidualne podejście (2) Jestem rodzicem, bardzo zadowolonym z podejścia nauczycieli do dzieci, a... Agnieszka TA (3) Poziom nauczania jest optymalny. Większość nauczycieli jest naprawdę super,... Aleksander Witam . (1) Jestem absolwentem Szkoły Podstawowej nr . 39 , Szkoła jest bardzo dobrze... Zadowolony Absolwent Polecam! (1) Ja kończę 5 klasę. Ta szkoła jest super. Są sale interaktywne, kilka... Karolina szkoła godna polecenia! (1) jestem bardzo zadowolona z 39! moje dzieciaki chętnie chodzą do szkoły i nie... Katarzyna Okropne (3) Ta szkoła spadła już na psy od kiedy jest nowa Pani dyrektor ,która zamiast... Yyyyyy... w szkole nr 6 jest o niebo lepiej ! (1) Niestety, gdybym wiedziała, że w innej szkole mój syn tak łatwo się odnajdzie... niezadowolona Polecam !!! (1) A ja uważam, że w szkole bardzo dużo się zmieniło i to na lepsze. Nie... matka Odradzam! (1) Ta szkoła to jedna wielka pomyłka! Moja córa ją kończy w tym roku, niestety... Wpieniony Ojciec to naj gorsz szkoła (1) teraz w tej szkole dużo się zmieniło uczniowie się cały czas leją kultury nie... były uczeń z tamtego roku Klasy V W 2008 Roku (1) Klasa Vb - Moja Klasa Jest Super ma największą średnią w szkole . klasa Va -... Dagmara Super .! ; D (1) Najlepsza szkoła, nie zamieniłabym ją na inną, chociaż niektóre nauczycielki... AlCiia Rozstanie .. (1) Rozstałam się z 6D w 2008 roku .placze ;( tajemnicza