Patrycja - ocena (1) Świetne podejście do dzieci. Patrycja Anna F. - opinia (1) Jako rodzic serdecznie polecam dobry kontakt z nauczycielami pani od... Anna F. Anonim - opinia (1) Beznadziejna szkoła, wszystko zrzucone na rodziców. Wielkie wymagania, którym... Anonim
Absolwentka szkoły - opinia (1) Bardzo dobra szkoła! Nauczyciele zawsze chętni do pomocy, dobrze przygotowują... Absolwentka szkoły Rodzic - opinia (1) Szoła stara się stworzyć wrażenie wybitnej jednak to tylko wrażenie . Brak... Rodzic AP - opinia (1) Bardzo słaba szkoła ogólnie to nie polecam AP Janusz - opinia (1) Szkoła o bardzo wysokim poziomie nauczania, niestety nauczyciele wpisują... Janusz Jacek - opinia (1) Nie polecam tej szkoły. Dzieci nie maja zaufania do nauczycieli, nie maja... Jacek Szkoła bez polotu (1) Od trzech lat walka o plan. Opracowany system ocen jedynie krzywdzi... Katarzyna nie polecam szkoły (3) Drogi rodzicu jeśli jesteś na etapie wybierania szkoły dla dziecka to tej nie... Rodzic Szkoła na 6!!! (3) Szczerze polecam tę szkołę ...wysoki poziom nauczania,odpowiednio... RODZIC Bardzo fajna szkoła! (1) Skończyłam niedawno tę szkołę , i oceniam ją pozytywnie . Ma wysoki poziom... )9877 Szkoła na 5! SP nr 23 w Gdyni na Wzgórzu (2) To naprawdę szkoła, do której dziecko lubi przychodzić, miłe i przyjazne... Mama Asi Ta szkoła jest super (2) Polecam szczególnie ta szkołę. Dla dzieci odpowiednia. Jestem zadowolona.... Zadowolona uczennica Ta szkoła z pewnością nie jest na tym samym poziomie co kiedyś !!! (2) Gdy mój brat chodził do tej szkoły był prześladowany i bity przez jednego... Mr. Anonim Okropne miejsce (2) Lata które spędziłam w tej szkole były koszmarem. Większość uczniów dręczyła... A Masakra (1) Dziwna szkoła. Jest w niej kilku dobrych nauczycieli, ale tak to beznadzieja.... Gal Anonim Anonimowa - opinia (2) Szkoła ma bardzo wysoki poziom nauczania, nauczyciele są mili, cierpliwi,... Anonimowa Ta szkoła jest najlepsza !!!! :) (1) Jest to najlepsza podstawówka, mój brat ją skończył i niema teraz radnych... Brak Miłe wspomnienia! (1) Aktualnie jestem uczennicą jednego z gdańskich gimnazjów. Poziom jest dosyć... O__o