Uczeń - opinia (1) Chodzę do tej szkoły i mogę powiedzieć z czystym sumieniem że mi się podoba.... Uczeń Szkoła watykańskiej indoktrynacji za czesne i nasze podatki. (1) To nie jest prawda , że ta szkoła nie korzysta też z kasy podatników. Różnymi... danteix matka-wariatka - opinia (3) w styczniu zapisalam do tej szkoly syna, ale pójdzie dopiero w 2011, podobno... matka-wariatka
to dobra szkoła (2) w dzisiejszych czasach, gdzie papierosy i narkotyki są na porządku dziennym... mama ucznia Uczeń (2) Moja szkoła jest bardzo dobra jest tam mila admoswera ale czasami zdarzeją... Uczeń Absolwentka (1) Jestem absolwentką tej szkoły podstawowej. Miło wspomniam czasu gdy biegałam... absolwent Hmm... (1) Cytat ze strony startowej szkoly : "Celem tego Zgromadzenia jest... Agnieszka I to ma być szkoła katolicka ?! (1) Beznadziejna opieka pedagogiczna! Primo- niedopilnowane dzieci same wychodzą... zawiedziona mama Wreszcie jakies argumenty xD (1) Wg mnie przesadzacie z krytyka tej szkoly a opinie z bezpodstawnymi niskimi... uczen