SPEC SERWIS

Warsztaty samochodowe Pomoc drogowa Wulkanizacja

Gdańsk, Franciszka Schuberta 102

Mateos maciej mikos - opinia (1) Profesjonalny warsztat, serwisuje tam 2 auta, nie ma rzeczy nie do... Mateos maciej mikos Zadowolony klient - opinia (1) Bardzo profesjonalne podejście do klienta miła obsługa rzeczy nie możliwe dla... Zadowolony klient Mechanik (2) Poleca ten warsztat serwisuje trzy ałta prywatne . Andrzej
Izabela - opinia (1) Bardzo dobry kontakt, wszystko w jak najlepszym porządku. Polecam w 100% Izabela CJ - opinia (1) Pełna profeska, robota zrobiona bez zbędnego gadania, jak oddać auto to... CJ Jakub - opinia (1) Wszystko jak najbardziej ok. Polecam!!!! Jakub AR 159 - opinia (1) Naprawy przeprowadzam na bieżąco w tym warsztacie znakomita obsługa mechanicy... AR 159 Norek - opinia (1) Super kontakt! Wszystko zrobione zgodnie z planem, bez kombinacji - polecam!!! Norek Ania - opinia (1) Jestem kobieta i bałam się oddać auto do mechanika. Skorzystałam z usług tego... Ania Wiraszka - opinia (1) Kompleksowo , bez problemów i naprawdę dobrze polecam i szczerze naprawiam u... Wiraszka trochę drogo lecz solidnie. (1) Kontakt w porządku, w terminie był mały poślizg ale kilka h tylko więc nie... Tom kiedyś super, dziś już mniej (1) Problem z tym serwisem jest chyba taki, że nie ma roboty, której się nie... piotr Polecam (1) Gorąco polecam. Koszt naprawy nie był wysoki w porównaniu z innymi... Aneta Polecam warsztat (1) Jestem bardzo zadowolony z naprawy mojego samochodu w warsztacie Spec... Peugeot Super chłopak-mega ogarnięty (1) Witam, w 100% polecam warsztat Pana Radosława! Pełen profesjonalizm, bardzo... Primo połakomili sie na 45 złotych (2) byliśmy częstymi klientami sklepu auto-caros, zgubilismy kluczyk do bagażnika... darekzredy Polecam serwis (1) W lutym skorzystałem pierwszy raz z warsztatu i sie nie zawiodłem .Ekspresowo... Tomek Polecam świetni fachowcy (1) Naprawiam auta w tej firmie od roku zawsze z pozytywnym efektem. Mają dobry... Mirek bardzo dobrze i bardzo szybko (1) samochód mimo dużej szkody naprawiony w 7 dni, jakość bez uwag, miły... Daniel Dobra robota (1) Witam, muszę przyznać że to był mój pierwszy raz w tym warsztacie, ale był... Piotr