SPEC SERWIS

Warsztaty samochodowe Pomoc drogowa Wulkanizacja

Gdańsk, Franciszka Schuberta 102

O WARSZTACIE (1) Witam Piszę opinię ponownie po interwencji właściciela zakładu. PLUS to... Paweł Kukułka Moje wspomnienia z obsługi z lutego 2009 (2) Skorzystałam z warsztatu zachęcona wszystkimi pozytywnymi opiniami.Niestety... Patrycja polecam (1) witam, niedawno zepsuł mi się przepływomierz i obdzwoniłam wszystkie sklepy... Natalia
POLECAM (1) W ciągu ostatnich dwóch lat korzystałem kilkakrotnie z usług tego warsztatu i... almera Godny polecenia (1) Warsztat jeden z lepszych, ludzie tam pracujący znaja się na rzeczy. Warsztat... Marcin Polecam (1) Szybko, profesjonalnie, przystępne ceny. D Super Warsztat i miła obsługa (1) Bardzo dobry zakład, przystępne ceny i fachowa obsługa. Korzystałam pierwszy... Dawid Bardzo dobra warsztat :) Polecam!!!! (1) Bardzo dobrze wykonana usługa.Pelen profesjonalizm.No i oczywiscie ten... Grazyna Solidnośc i profesjonalizm (1) Firma nasza zleciła kompelskową, powypadkową naprawę sam. m-ki Mercedes.... scantex Auto - Caros -Blacharstwo Lakiernictwo Mechanika- (1) Bardzo dobry zakład. Korzystałam już drugi raz i się nie zawiodłam. Rzeczowa... Zosia