ST-motor

Opony - sprzedaż Wulkanizacja

Straszyn, Rubinowa 14

Göran Gunnarsson - ocena (1) We hade a flat tire when We got off the ferry from Sweden in the murning. We... Göran Gunnarsson Wieczor256 - ocena (1) Mega pozytywny właściciel. Fachowiec w swoim fachu. Duży wybór opony ,... Wieczor256 Jarek - opinia (1) Obsługa bardzo miła szybką i profesjonalna. Bardzo polecam. Jarek
Tomek - opinia (1) Szybko i profesjonalnie najlepsza w Trójmieście. Tomek Michał - opinia (1) Naprawiałem oponę od Harego,podejście do wykonania usługi... Michał Wojtek - opinia (1) Kompleksowa usługa wymiany opon. Wyważanie, szeroki wybór zaworów kątowych i... Wojtek Wojtek - opinia (1) Profesjonalne doradztwo w wyborze opon do konkretnego typu motocykla. Wojtek Iwona - opinia (1) Polecam bez wahania. Doradztwo, jakość wykonania usługi na wysokim poziomie. Iwona Profesjonalna ekipa i warsztat (1) Bardzo fajna i rzetelna ekipa, ładny warsztacik, czysto, schludnie i... Aviator Od czasu gdy zostałem motocyklistą (1) nawet nie próbuję szukać innego punku który zapewnia mi pełną kompleksowa... Artur Najlepsi! (1) Ceny jak w internecie, jak czegoś nie mają na miejscu zawsze można domówić... Tomek najlepszy w okolicy (1) 100% wart polecenia. Podejście i profesjonalizm na poziomie znacznie... jonasz Serwis godny polecenia. (1) Wymieniłem komplet opon plus łożyska(przód). Oponki zamówiłem również u nich,... Dombrowski Marek Polecam (1) Pełna fachowość w każdym calu. Doradzili, założyli i pojechałem. Pełna... tolek1976 Pełna profeska (1) Szybko, fachowo, profesjonalnie, bardzo pomocni w kwestiach technicznych,... Paweł Polecam (1) Kolejny raz korzystałem z usług ST MOTOR i polecam ten zakład. Przystępne... Michał Moto-przyjaźnie (1) Cóż można powiedzieć.. Dojazd wybitnie prosty, kiedy trafiłem na miejsce... Marcin Serwis godny polecenia (1) Serwisowałem tu opony i felgi do Hondy Shadow, a obecnie VTX'a 1300C. Jak... Radek Polecam solidnie szybko i po prostu zaje.......scie (1) Bardzo sprawnie , konkretnie na temat i super atmosfera polecam serdecznie.... Paweł CBR 600 Świetny serwis (1) Bardzo sprawnie, wszystko załatwione od ręki, zawsze można otrzymać bardzo... Mateusz