Sabai Jai

Salony masażu

Gdynia, Starowiejska 35

mieszane odczucia.... (4) Dziś po raz pierwszy skorzystałem z masaży w tym salonie! Muzyka, wystrój,... Krzysztof Rozkosz dla mego ciała ... (1) dwa razy w tygodniu korzystam z usług tego salonu i wracam do domu... Jola Raj (1) Dzisiaj właśnie wykorzystałam zaproszenie, które dostałam od męża. 2 godziny... Agnieszka
bardzo polecany (1) bardzo polecamy to miejsce! Jola i Adam Arek - opinia (1) Pełen profesjonalizm. Gorąco Polecam rownież jako prezent rewelacyjna... Arek Rewelacja (1) Duzy profesjonalizm masazystek. Pierwsza klasa! Tak trzymac! malina Kotqa - opinia (1) Prawdziwa godzinka dla siebie i swojego ciała. Polecam każdemu po dniu... Kotqa Patrycja - opinia (1) Wykorzystujemy masaże jako prezent dla bliskich oraz pracowników. Wszyscy są... Patrycja Warte swojej ceny! (1) Bardzo profesjonalne i miłe masażystki. A sam masaż 10 na 10 :) Anja Polecam (1) Po raz pierwszy skorzystałem z Tajskiego mazażu. Coś niesamowitego, polecam... Mateusz To jest niesamowite !!! (1) Dostałem od żony w prezencie karnet do Thai Way w Gdyni i początkowo... darek32 Nie polecam (1) Bez przesady, same płatne opinie tu widze...tak nie zdąbedziecie klientów... klient 007 Polecam gorąco - udany prezent dla żony (2) Nie wiedziałem co kupić żonie z okazji dziesiątej rocznicy ślubu. Znajomy... Adam coś wspaniałego;) (1) profesjonalny, rewelacyjny masaż, masują prawdziwe Tajki i Taj;) miła... katarzyna Uwaga! Ten masaż uzależnia ;)))))))))) (1) Uwielbiam masaż tajski w Gdyni na Starowiejskiej! Tak bardzo, że aż czuję... Kaśka Relaks na najwyższym poziomie :) (1) Byłe, sprawdziłem i wracam co jakiś czas. Wraz ze mną kilku moich znajomych.... marek Super!!! (1) Korzystałem z salonu masażu tajskiego kilkakrotnie.Jestem bardzo... Roman Prawdziwy Tajski Masaż i Niezwykle Klimatyczne Miejsce!!! (1) Prawdziwy Masaż Tajski w Gdyni na mojej ulicy - często bywam w Tajlandii i... Dawid JESTEM ZACHWYCONA!! Gorąco polecam wszystkim ! (1) Byłam dwa razy w Tajlandii i bardzo często korzystałam tam z usług masażu.... Maria Kuncewicz