Sabai Jai

Salony masażu

Gdynia, Starowiejska 35

Krzysztof - opinia (1) Jedne z najlepszych tajskich masaży jakie do tej pory miałem przyjemność... Krzysztof Maciej - opinia (1) Niestety muszę wystawić negatywną opinnie. Wczoraj byłem na masażu w Sabai... Maciej Beata - opinia (1) Wspaniały relaks i atmosfera już nie mogę się doczekać następnego masażu Beata
Doskonałe dla zdrowia i urody (1) Kilkakrotnie korzystałem z masażów. Ogólnie samopoczucie dużo lepsze niż... Mietek uwielbiam i polecam (1) sabai jai polecałam znajomym wielokrotnie, ale tak dobre, autentyczne miejsca... ks Oferta na medal (1) Kilkukrotnie korzystałem z oferty masażu. Dla relaksu i dla zdrowia. W obu... Wojciech Nie polecam (1) Pani, która siedzi w recepcji jest bardzo niemiła. Wydaje komendy zamiast... Maluetka NIE POLECAM!!! (2) Moja wizyta w salonie Sabai Jai to totalna porażka! Jestem zszokowana... Angelika Najlepszy relaks! (1) Masaż tajski to najlepsza forma relaksu jaką do tej pory udało mi się odkryć.... gość jak dla mnie super (1) To był mój pierwszy masaż w zyciu i jestem strasznie zadowolona. Atmosfera... mariola serdecznie polecam (1) skorzystałam niedawno pierwszy raz z zaproszenia na masaż olejkami... Edyta Lubię To miejsce (1) Lubię spokój i relaks tego miejsca Adriann Masaż (3) Masaż w wykonaniu jednej z masażystek to totalna porażka!!! Masażystka nie... Marcin NAPRAWDE FANTASTYCZNE MIEJSCE ! SUPER RELAKS! POLECAM! (1) Miejsce fantastyczne, gwarantuje miłą atmosferę . Wspaniały relaksujący... A. Znakomity relaks (1) Kilkakrotnie korzystałam z różnych masaży, będących w ofercie salonu. Zawsze... ania niesamowite doznania (1) na pewno będę polecać!!!!!!masażem byłam zachwycona--była to moja pierwsza... nowa klientka Uczta dla mojego ciała ale i dla duszy :) (1) Nigdy nie byłam w takim salonie i na tajskim masażu. To było niezwykle... Małgosia odlot dla ciała i duszy (1) odlot dla ciała i duszy Art Kasia - opinia (1) Masaż, który polecam. Niezapomniane doznania. Kasia Lubimy to miejsce nawet bardzo (1) lubimy wasze masaze i często korzystamy, ostatnio robiliśmy sobie wieczorek... Krysia z Jarkiem