Salon Fryzjerski

Fryzjerzy

Gdańsk, Jacka Malczewskiego 78D

Zawsze zadowolona (1) Trafiłam z grupona kilka lat temu i zostałam stała klientką pani Agnieszki.... Karolina Polecam :) (1) Pierwszy raz skorzystałam z usług po zakupie Grouponu. Cena 75 zł za... nisia100 moja pierwsza wizyta (1) Wczoraj byłam u PANI Agnieszki i jestem zadowolona Monika
Nikomu nie polecam usług fryzjerskich (1) Z usług p. Agnieszki miałam nie przyjemność skorzystać w maju. Zakupiłam... Natasza Polecam (1) Mimo przeczytania poniżej wielu złych opinii od klientek skusiłam się na... Kasia Asia - opinia (1) Skorzystałam z usług pani Agnieszki tylko raz w ofercie Groupona. Strzyżenie... Asia POLECAM (1) Skorzystałam z usług Pani Agnieszki kilka razy. Pierwsza wizyta była za... Beata ampułka do włosów.. (1) Witam, jakiś czas temu miałam okazję być w salonie Pani Agnieszki, jednak to... ewcia Basia - opinia (1) Postanowiłam wystawić opinię od razu po wyjściu z pod kreatywnych rąk Pani... Basia nie polecam (1) Okropny syf w salonie po toaletce można było pisac palcem, wszystko... MImi zadowolona (1) witam jestem bardzo zadowolona ze w końcu ktoś napisał prawdę o tej Pani.... ania nie polecam! (1) niestety ale muszę potwierdzić słowa poprzedniczki. Od kilku dni też jestem... kasia ZADOWOLONA (1) Skorzystałam z usług Pani Agnieszki i jestem bardzo zadowolona, Pani jest... Wiola Rewelacja (1) Pani Agnieszka przyjęła mnie w kryzysowej sytuacji - na dzień przed weselem... NS Szczerze polecam! (1) Do tej pory unikałam Trójmiejskich fryzjerów ze względu na cenę. Do tego... Monika PROFESJONALISTKA (1) Polecam rofesjonalistka w kazdym calu i minucie wykonywania uslugi. Jestem... Joanna Super! (1) Polecam! Alicja