IMAGE

Fryzjerzy Salony kosmetyczne

Gdańsk, Leona Miszewskiego 15

Szybkie i profesjonalne cięcie (1) Zostałem szybko ostrzyżony, profesjonalne cięcie. Cena niska w porównaniu z... Kamil Polecam !! (1) Polecam salon "Image" wszystkim Paniom. Jestem bardzo zadowolona z usług... Anna Profesjonalny salon!! (1) Skorzystałam dziś z depilacji brwi, niby nic wielkiego, ale nigdy nie... Kamila
Polecam! (1) Chciałabym polecić wszystkim, a szczególnie przyszłym Panną Młodym panią... Kasia Polecam! (1) Z czystym sumieniem mogę polecić salon "Image" Paniom pragnącym skorzystać z... Kasia Genialny salon (1) NAjlepszy salon , a w szczególności Pani Renatka, chodzimy do Pani Reni z... kraskoludek zabrakło mojej fryzjerki....ale znalazłam! (3) niestety przy ostatniej mojej wizycie nie zastałam mojej fryzjerki.nikt nie... zuzia Świetny fryzjer (1) Jeśli do fryzjera, to tylko do Pani Renaty:) Za każdym razem wychodzę... stała klientka POLECAM (2) Polecam wszystkim :) Miła profesjonalna obsługa... nie trzeba tłumaczyć... Michal Bardzo dobry salon. (1) Kiedyś regularnie chodziłem do Image, pierwszy raz zaprowadził mnie tam... h.i. REWELACJA (1) świetna obsługa!!!Pani Agnieszka jest super fryzjerką i potrafi wyczarować... zadowolona klientka Ola - opinia (1) Od dłuższego już czasu jestem klientką salonu Image i jak do tej pory o... Ola BYŁAM BLONDYNKĄ WYSZŁAM RUDA!!! (2) i wcale nie jestem żadną konkurencją!na szczęście mam kochanego męża,który... BAAARDZO ZAWIEDZIONA JEST OK. (1) Chodze tam juz od jakiegos czasu (salon jakies 2 lata temu polecila mi... Ania