Joanna Małkińska - ocena (1) Tam jest Magia Panie są cudne Joanna Małkińska Dorota - opinia (1) Bardzo slaba jakosc w stosunku do ceny. Grawer wyglada jakby ktoś go zrobil... Dorota Polecam (1) Super salon. Panie bardzo miłe . Zamówiłam na prezent grawer specjalny -... Ania
Obsługa dno (1) Zakupiłam dzisiaj bransoletkę ale odechciało mi sie jej z uwagi na obsługę.... Zawieszona Piękna, oryginalna biżuteria (1) Posiadam wiele bransoletek zakupionych w Lilou Gdańsk. Obsługa bardzo... Angela Skandal (1) Obsluga.. Poniżej krytyki. Zatrudniajac niektóre panie firma bardzo sobie... Mania BESZCZELNOŚĆ!!! (1) Obsługa arogancka i opryskliwa. Pani w rudych włosach z wielką łaską zebrała... magda Obsługa niezbyt uważna... (1) Zamówiłam bransoletkę ze srebrnym sercem z grawerem - po odbiorze było to... Angelika Lilou (1) Biżuteria Lilou należy do moich ulubionych . Do stycznia 2014r zakupy... Aga obsługa w gdańskim salonie jest na najwyższym poziomie (1) Nie zgadzam się z opiniami dotyczącymi krytyki obsługi w sklepie Lilou. Panie... Małgorzata Okropna obsługa!!! (1) Czy nikt z właścicieli nie czyta opinii o swoim personelu??? Obsługa fatalna.... xxx Obsługa to jakieś nieporozumienie (1) Jako kolejna osoba dołączam do grona niezadowolonych z Pań pracujących w tym... Kiti Tragiczna obsługa (1) Do salonu w Gdańsku dotarłam o godz.17.50 panie mnie zignorowały a wręcz... Małgorzata Stryczyńska Jakość Lilou (1) Ja także przychylam się do zdania poprzedniczek. Niestety jak dla mnie salon... Natalia niestety (1) Po dzisiejszej wizycie niestety jestem zniesmaczona jakością obsługi - pani... mindreader Moje pierwsze Lilou (3) Cały salon prezentuje się bardzo ładnie.Niestety Pani ekspedientka nie była... Monka Szczerze polecam! (1) Uwielbiam lubię biżuterię Lilou- jest delikatna, nieprzekombinowana, do... nati Mieszane odczucia (1) Zgadzam się z przedmówczyniami. Sama idea biżuterii i wnętrze salonu bardzo... Kasia nareszcie w trojmiescie! (1) Bardzo zadowolona z dzisiejszych, walentynkowych zakupow. Przemila obsluga,... outsky :) (1) Cieszę się,że doczekaliśmy się salonu w Gdańsku.Mam pokrewne zdanie niestety... Ola