Odradzam!!!! katastrofa!!!! (1) Wszystkim szczerze odradzam ten salon. Człowiek jest umówiony na konkretną... niedoszła-klientka Boja - opinia (1) Nigdy nie dowiedziałbym się o tym salonie, gdyby nie fakt, że moja fryzjerka,... Boja Nie polecam (2) Młoda Pani w recepcji bardzo sympatyczna, salon ładny. Niestety Pani... Ania
Nowa fryzjerka (1) Młoda, kreatywna dziewczyna z fachem w rękach. Choć byłam podciąć tylko... xxx pani fryzjerka niesympatyczna, wręcz odrzucająca (1) szczerze odradzam chyba że lubicie być traktowani jako zlo konieczne, które... Marta Absolutnie polecam !!!!!!!!! (1) Ja także wykorzystałam w tym salonie kupon z groupona i jestem suuper... Kasia P. Profesjonalnie i miło (1) Modern Lady znalazłam poszukując miejsca, w którym w dniu ślubu mogłabym... sonkowo zadowolenie:) (1) dawno temu zakupiłam sobie na grupon.pl wizytę: mycie, maskę, strzyżenie,... Lucyna Pomyłka (1) Zakupiłam kupon poprzez stronę groupon.pl. Umówiłam telefonicznie termin... Kasia ;) (1) Super salon bardzo miła i profesjonalna obsługa wogóle wszysko na najlepszym... dejka rewelacja (1) W piątkowy wieczór, na ostatnią chwilę, zdesperowana szukałam fryzjera, który... Marta POLECAM (1) Dzis byłam na czesaniu próbnym na ślub i jestem zachwycona:) Pani Basia... Paulina Gorąco polecam - p. Basia (1) Właśnie wróciłam z czesania próbnego na ślub i jestem zachwycona:) Pani Basia... Paulina SZCZERZE ODRADZAM!!!!!!!!! (1) SALON TOTALNY NIEWYPAŁ! W PIWNICY.... BRZYDKO, CIEMNO, WIDAĆ ZE BRAKUJE... ZAWIEDZIONA! polecam, polecam, polecam! (1) Dzisiaj byłam z groupona i nie żałuję. Pani Basia baaaardzo fajna i... kasia Pierwsza udana wizyta :) (1) Pani fryzjerka miło zaskoczyła mnie własną inwencją...szybkim i sprawnym... Paula aga - opinia (1) suuuuuper !!!!!!!!!!! bardzo polecam ten salon fajna atmosfera profesjonalna... aga masakra... (1) zacznę od tego, że wizyta miała być prezentem dla samej siebie na urodziny..... ja metamorfoza:):) (1) sądziłam że nigdy nie będę miała fryzjera którego będę mogła nazywać "moim... zachwycona Polecam! (1) Jestem zachwycona !Super salon, wspaniała atmosfera i profesjonalna obsługa. Gosia