Natalka - opinia (1) Wczoraj miałam okazję skorzystać z usług kosmetycznych w tym salonie. Jestem... Natalka Kinga - opinia (1) Kilka dniu temu skorzystałam z oferty grouponu i jestem zachwycona!!! Świetna... Kinga Strzyżenie (1) Korzystałam z kuponu groupon, nie robiłam wielkich zmian na głowie, także... klientka
Polecam (1) polecam każdemu...swietny zakladzik..fajna atmosfera..bardzo fachowa obsluga... Ania Trudno o kontakt telefoniczny (1) Na stronie internetowej salonu jest nastepujaca informacja: Dane kontaktowe:... Ewa Klasowicz Nie polecam! (1) Także korzystałam z usługi fryzjerskiej w ramach kuponu Groupon. Wg opisu... Weronika Nie polecam. (2) Z usług fryzjerskich w ramach kuponu Groupon jestem nie zadowolona. Pani... Katarzyna Gorąco polecam p.Monikę fryzjerkę (1) Z polecenia odwiedziłam salon,trafiłam na mega fajną a przede wszystkim... Kamila Polecam (1) gratulację dla nowej właścicielki - wspaniałe wnętrza, miła obsługa i... Anna Super (1) Przyjazna atmosfera ;) Naprawdę polecam Łukasz polecam (1) fachowo i bardzo sympatycznie, naprawdę warto... serdecznie polecam Ewelina Monika - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona z jakości usługi. Miałam mikrodermabrazję z... Monika Można sie uzależnić. (1) Można sie uzależnić. Michał Mezoterapia (1) Polecam. Miałam dotychczas wykonane 3 zabiegi mezoterapii. Moja skóra nieco... Maria polecam (1) byłem na konsultacji (bezpłatna) kosmetycznej, zostałem super obsłużony, Pani... darek Bardzo bardzo gorąco polecam! (1) Luxona to miejsce w którym nawet najbardziej nieśmiała osoba czuje sie... Zosia Ola - opinia (1) Miałam okazję spędzic przyjemne chwile w tym... Ola Świetna obsługa (1) Gabinet godny polecenia. Wystrój co prawda pozostawia nieco do życzenia, ale... Hanka