Salsa Club

Kursy tańca

Gdańsk, Subisława 19

Asia - opinia (1) Cudowne miejsce! Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Instruktorzy prezentują... Asia henryk nowicki - opinia (1) nikt nie zostaje bez propozycji dla siebie. nie masz partnera pomagają.... henryk nowicki Polecam! (1) Nauka salsy wydawała się rzeczą trudną ale mając tak dobrych instruktorów... Magda
Super !!! (2) Rok temu tu trafiłem, po wielu nieudanych próbach nauki w innych szkołach.... piotr Szkoła dla każdego (1) Gorąco polecam, spróbuj a nie pożałujesz. Ja już, nie wyobrażam sobie... kicia Bardzo przyjazna szkoła (1) Polecam serdecznie, bardzo przyjazna szkoła. Chodzę na zajęcia do Mikołaja i... Aga Godna polecenia szkoła tańca (1) Bardzo przyjazna kursantom profesjonalna szkoła. Nikt nie jest tu traktowany... Arek Idealna szkoła (1) Bardzo polecam, jestem kursantką już drugi rok. Miła atmosfera, profesjonalni... Kasia ODRADZAM - AMATORKA (2) Totalna amatorka! Taniec towarzyski dla par... jakiś żart jak weszłam i... Aleksandra Salsa Club - NIE POLECAM! (2) Witam! Postanowiłam napisać opinię ku przestrodze bo jeszcze widać nikomu się... Ana Wszystki polecam (1) Świetni instruktorzy (mili, przyjaźni i zawsze z uśmiechem na twarzy), bardzo... carla Salsa Club (1) Bardzo dobra szkoła. Właśnie u nich "złapałam" bakcyla do tańca. Sala... Ana