Sama żona na imprezie integracyjnej

Pracuje w firmie gdzie imprezy firmowe sa organizowane z malzonkami , u mojej zony jest odwrotnie , wszyscy jada bez partnerow i zostaja na noc w hotelu , jak dla mnie to chore , ale jestem zly ...
popieram tę opinię 93 nie zgadzam się z tą opinią 47

Naprawdę fajne miejsce http://katany.com.pl/sposob-na-formalna-impreze-firmowa/ polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sama zona na imprezie integracyjnej

Zasady moralne wiesz co to?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wprowadź pokoje na godziny chętnych niezabraknie każda firma iwentowa coraz bardziej głubkuje z pomyslami.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

moja zona pojechała na taką możliwosc,sama mi gadała ,że chciała by pojechac i być totalnie pijana i dawać upust swojej fantazji erotycznej..ma wielkie piersi do tego jest bardzo owłosiona,jako blondynka to naprawde poteguje,wiem ze mnie zdradziła swego czasu,gdy pracwałem za granicą przychodził do niej kolega z pracy,powiedziała mi o tym,ze nie potrafiła się oprzeć,gdy z nia gadał ,powiedziała mi,że widziała naprawde sterczącego olbrzyma,zgodziłem sie,bo mam naprawde małego członka,chciałem tylko by mi powiedziała jak było..po pracy wział ją do auta,pojechali z dala na parking,zaczli się całować,wyciagnoł jej olbrzymie piersi i zarazem ona jego penisa..powiedziała mi,że nikt tak dobrze jej nie zerznoł..do tej imprezy własnie,do dzisiaj jestem swiadkiem jak moja zona daje inym
,
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dobrze jest zaplanować takie spotkanie od a do z. Jeśli chodzi o plan wyjazdu, warto ułożyć go we współpracy z kimś z obiektu, który wybierzemy. Wiele hoteli ma w tym temacie ogromne doświadczenie, a co za tym idzie osoby tam pracujące same podpowiedzą nam, w jaki sposób będzie można wspólnie spędzić czas na terenie obiektu. Poza tym duże znaczenie ma to jakie atrakcje zaproponujesz prcownikom na tej imprezie. Dobrze jeśli spotkanie jest oryginalne i pracownicy beda w stanie coś z niego wynieść
https://ebull.pl/imprezy-integracyjne-w-parkach-trampolin/

Polecam zastanowić sie nad parkiem trampolin jak jest opisane na stronie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z męskiego punktu widzenia całkiem fajnie, zwłaszcza jak się ma coś do powiedzenia w firmie i jadą młode siksy chcące robić karierę
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

nigdy nie pusciłabym męża na takie co wiesz co tam sie dzieje ? sama jezdzę to wiem :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zaufanie wyjdzie bokiem po paru latach
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

na prawdę współczuję
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moim zdaniem nie ma co demonizować imprez firmowych i integracyjnych. Na wiekszosci tego typu spotkań nic się nie dzieje - brałem udział w wielu z nich, nigdy nie spotkałem się z niestosownym zachowaniem.

Poza tym coraz częściej takie imprezy organizowaane są w oryginalny oraz ciekawy sposób:
https://promedia-design.pl/integracja-na-trampolinach-dlaczego-warto-zorganizowac-impreze-firmowa-w-parku-trampolin/

Piszę tutaj na przykład o trampolinach
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Oby tylko , jeszcze sie bawia czesto amoralnie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sama żona na imprezie integracyjnej

Przerabiam to od co najmniej 5lat nie zabranialem bo zafiksowala się na te wyjazdy a po przyjeździe ciągle były klutnie aż zona usłyszała prawdę od całej naszej rodziny że ja z córkami siedzę w domu raz zdarzyło się że zostawiła mnie z chora córka na cały weekend a mamuśka się bawi na imprezce firmowej bo tak wybrała,córki są zle że tak postepuje i z nią niegadaja a ja zagroziłem że następny wyjazd skutkuje moimi walizkami i się wyprowadzam nie mogę funkcjonować w ten sposób coś do mnie dotarło,ludzie co jeżdżą na te imprezki to egoiści tylko gorzala imprezki.Moze coś dotrze do małżonki
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

W życiu są takie związki, to fakt, ale trafić na kobietę, która chwali się takim postępowaniem, to zupełna rzadkość.
Nawet gdyby była to prawda, to przedstawiona
celu spowodowania reakcji/emocji u odbiorców, czyli prowokacja
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Czemu myślisz że to prowokacja, to zwykłe życie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mimo, że wpis prawdopodobnie jest zwykłą prowokacją, to jednak w życiu są takie związki. Całe szczęście, że dla mojego pokolenia to są wyjątki. Niestety człowiek powoli staje się zwierzęciem i pojęcie takie, jak moralność staje się, dla coraz większej grupy, niezrozumiałe.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Piękne. To moje marzenie. Otwarty związek
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo słusznie uważasz. Ja też jeżdżę na takie imprezy. Alkoholu i seksu mamy zawsze pod dostatkiem. Wracam dobrze zerżnięta i zadowolona. Mąż wie co tam robimy ale nie stwarza mi problemów bo na co dzień jestem wzorową żona i matką.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Babę to trzeba trzymać krótko.... rok, góra dwa :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sama żona na imprezie integracyjnej

Babę to trzeba trzymać krótko bo se zaraz tatuaży narobi i włosy na zielono abo różowo przefarbuje a potem na obiad tylko chińska zupka i jaja na twardo.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Trzeba mieć zaufanie do małżonka.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum

Para szuka pary (4 odpowiedzi)

Hej, chcielibyśmy się spotkać z fajną parą na drinka- inteligentni i zadbani - ona 34 on 42....

Jak bardzo zwierzasz się przyjaciołom? Czy Twoi przyjaciele Ci ufają? (3 odpowiedzi)

Prawdę mówiąc, mam mały krąg dobrych przyjaciół, którzy stali się mi bliscy przez wiele lat i...

Pomocy!!! Czy biżuteria to dobry prezent na święta? (17 odpowiedzi)

Na pomoc! Czy coś z biżuterii będzie dobrym prezentem pod choinkę dla dziewczyny? Jakaś broszka,...