Patryk Kalinowski - opinia (1) Radzę omijać to miejsce szerokim łukiem. Zarezerwowałem wizytę za... Patryk Kalinowski Grzegorz S. - opinia (1) Super obsluga. Profesjonalnie i przyjemnie. Panie bardzo mile. Polecam Grzegorz S. Daria - opinia (1) Przemiłe Panie rejestratorki. Najlepsi lekarze i super pielęgniarki :) Daria
M.M - opinia (1) Polecam Dr Bartoszewskiego i Szandorowskiego! Pełen profesjonalizm! M.M Bożena - opinia (1) W dniu dzisiejszym byłam umówiona na USG piersi. Najpierw w gabinecie Pani... Bożena Karol - opinia (2) Przede wszystkim przemiłe panie pielęgniarki. Dziękuję za tak dobrą obsługę i... Karol IzabelaB - opinia (1) CMS Sanitas oceniam wysoko, w szczególności Panie pielęgniarki - zawsze... IzabelaB Profesjonalizm i życzliwość podczas zabiegu (1) Chciałabym złożyć serdeczne podziękowanie za wykonanie wczorajszego zabiegu... Katarzyna i Piotr Usunięcie naczyniakia (1) Mój synek miał wycinanego naczyniaka w Sanitas. Opieka super, warunki super a... mama Chirurgia 3D-metodą Mosha (1) Polecam wszystkim zainteresowanym leczeniem nowotworów skóry.Jest to jedyny... Pani Ewa Anna - opinia (1) W Sanitasie byłam na kilku wizytach lekarskich u różnych specjalistów i... Anna chirurgia jednego dnia (1) Zoperowano mi żylaki. Jestem pod dużym wrażeniem jakości usługi jak i samego... pit