Santo Porto

Restauracje

Gdynia, Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego 10

Wrażenia po degustacji (1) Ogólne wrażenie dobre.Zamówiliśmy chłodnik z awokado ,smaczny i cena... Gizela Chyba czas na rewolucję. (1) Wystrój wnętrza super. Obsługa ok, chociaż troszkę rozkojarzona. Zupa... Izabela Porażka (1) Nazwisko zobowiązuje. Ponoć miała to być najlepsza rybna restauracja w Gdyni.... Piotr
Ok. (1) Szczególne podziękowania dla szefa kuchni p.Bartka Kasia ocena (1) jedzenie średnie, ceny przystępne. nie wystawiają faktur od ręki czekam już... artur Pyszne Ryba (1) Zaóowiliśmy filet z jesiotra ze szparagami i frytkami domowymi oraz filet z... Hub Za duże oczekiwania... (1) Kiedy udajemy się do restauracji , którą otworzyła Pani Magda- autorytet w... Asia Nic specjalnego (1) Obsługa bardzo słaba, na napoje czeka się 20 min i to trzeba się jeszcze... Bart Robert (1) Byłem dzisiaj z żoną w restauracji Santo Porto Pani Magdy Gessler, byliśmy... Robert Restauracja bez szału. (1) Odwiedziłam restaurację, trzy dni po otwarciu. Wystrój ładny i świeże... Dorota Wrócimy z nadzieją na najwyższą ocenę w przyszłóści (1) Wystrój lokalu fantastyczny przede wszystkim z powody kolorów. Nareszcie coś... gość Bardzoooo słabo (1) Nie będę się rozwodzić nad opinia . Krótko i na temat : wystrój jest bardzo... Kasia Santo Porto Magda Gessler - wcześniej Open Kitchen (1) Najlepsza restauracja, bardzo ekskluzywna, niezwykle klimatyczna, po prostu... K. Uroczy lokal (1) Wspaniala atmosfera lokalu.Kwasnica smaczna i orginalna,przegrzybki smaczne... Klientka SŁABIUTKO (1) Santo Porto Magda Gessler .Muszę powiedzieć ze po wczorajszej wizycie w tej... Gość Niedoprawione, niedobre jedzenie (1) Ceviche bez smaku, sałatka (a bardziej sałata) z rybą i krewetkami- jedna... Kasia Porażka (1) Wystrój wspaniały i to wrzystko. Zamówiłam zupe rybna. Była bez smaku. W niej... Grazyma Szalu nie ma.. (1) Spodziewalam się dużo wiecej. Ryba niedoprawiona, czekadelko slabiutkie... Magda