Seafood Station

Restauracje

Sopot, Dworcowa 7

Heros Musial - ocena (1) Bardzo dobre jedzenie a Pani Emilia, która nas obsługiwała to... Heros Musial Marcin - opinia (1) Najlepsze owoce morza w Sopocie. Więcej nie muszę dodawać. Marcin Najlepsza seafoodowa restauracja (1) Wraz z mężem byliśmy tam w sobote. Restauracja wypelniona niemal po brzegi... Asia
Wolno, głośno, nie polecam (2) Obsługa bardzo wolna. Czas oczekiwania na zamówienie ponad godzinę i nadal... Maria Wspaniała Restauracja, rewelacyjny i świeży Seafood! (1) Owoce morza pyszne, świeżutkie, pachnące i przyrządzane na naszych oczach!... Agadzaga Tragedia (1) Ta restauracja nie radzi sobie ... poziom obsługi poniżej krytyki. 2 godziny... MARIUSZ Wspaniałe, swieże jedzenie i adekwatne ceny (1) Wspaniale swieze jedzenie i adekwatne ceny do jakosci. Pyszne, aromatyczne i... lily Głęboki zawód (2) Po entuzjastycznej recenzji na trójmiasto.pl postanowiłem spróbować. Makaron... Michał Pomylone zamowienie (1) Dziś mieliśmy okazje wybrać się w 4 os do tej restauracji. Pomimo godziny 22... Gość gorąco polecam (1) Wszystko super. naprawdę polecam gorąco. Dość drogo więc też zbyt często nie... Kris “Kulinarna podróż przez morza i oceany już od śniadania:)” (1) W Seafood w Sopocie byłam piąty czy szósty raz, tym razem na śniadaniu.... P.L. Bardzo polecam! Pysznie, miło i świeżo! (1) Byłem już kilka a nawet kilkanaście razy w tej restauracji i zawsze wychodzę... Waldek G Jedne z najlepszych owoców morza jakie jadlem (1) Restauracja zachęca wystrojem wnętrza i ciekawymi pozycjami w karcie. Jednak... Maciek K Bidnie (1) Wystroj na czasie !menu interesujące ale dania jak u skapej cioci!!!... Sopociaka Rozczarowanie (1) Bardzo dobre jedzenie, niestety trafiłem na słabszy dzień kucharza i obsługi.... discus Luksusowy lokal ale bez pomysłu kulinarnego (1) Lokal ładnie wykończony, wnętrze z pomysłem i na wysokim poziomie. Obsługa... Dominika Bardzo fajne miejsce (1) Do odwiedzenia restauracji zachęcił nas ciekawy wystrój. Jak się okazało... A. Rozczarowanie (1) Byłem i się zawiodłem, część jedzenia była chłodna i przeciętna w smaku.... Krzysz77 WOW POLECAMY (1) Odwiedziliśmy restaurację w ubiegły weekend! Pełno gości, ogromny wybór... Misiek Ciekawie i intrygująco (1) Dobra miejscówka - fajny ogródek. Ciekawy wystrój jeszcze lepszy klimat. Fish... Ktoś