Anna - opinia (1) Bardzo rzetelna firma. Korzystałam wielokrotnie. Nie miałam nigdy problemów... Anna pomoc drogowa w czasie awarii (1) Serdeczne podziękowania za okazaną pomoc podczas awarii w trójmieście.... Bronek Nie polecam (1) Miałem kontakt z tym serwisem kilkukrotnie. Niestety za każdym razem coś nie...
Konkretna współpraca (1) Bardzo rzetelna i profesjonalna obsługa klienta. Oferta przygotowana dla... Beata Nie polecam (2) Nie polecam warsztatu, przyjechałam z usterka koła. Nie dosc ze nie naprawili... niezadowolony klient Warsztat wiedzy (1) Duże doświadczenie, każdą wątpliwość w moim samochodzie mi rozwiali, także... Aleksander ogólna ocena (1) Dziwna atmosfera w biurze. Ceny często wzięte z kapelusza (porównując z... mirek z gdańska Zaoszczędzone pieniądze (1) Gdy przyszła mi wymiana klocków, okazało się że niestety jeden z klocków tarł... Emilia Profesjonalny serwis (1) Pracuje w Niemczech przez co robię bardzo dużo kilometrów. Powoduje to że mój... Janusz Elastyczne godziny (1) Podstawowym plusem tej firmy jest dyspozycyjność. Wymienili mi opony nawet o... Banny Auto lśni na błysk (1) Oddałem samochód (BMW X6) na korektę lakieru do firmy Auto-Reich. Była to... Marcin Polecam (1) Moim zdaniem super warsztat, ceny niewygórowane a obsługa zawsze pomocna i... Adam warsztat samochodowy godny mojego polecenia (1) Jestem stałym klientem tego warsztatu. Zawsze kiedy mam problem ze swoim... Paweł Klient części kupuje sam (3) Totalnie niemiły i dziwny mechanik ze swoim dziwnym schematem w głowie. W... mich Wymiana opon Run Flat (1) Nadchodzi zima więc czas zmiany opon, udałem się do warsztatu (nie będę... Adam Chore ceny części i usług - nie polecam (1) Ogólnie nie polecam, żeby policzyć 400 złoty za wymianę dwóch wahaczy w Audi... Andrzej disel zapowietrzanie (1) moj disel mial problem z odpalaniem, pojechalem do warsztatu gdzie została... wlasciciel disla Od lat korzystam z pomocy państwa Reichów (1) Zawsze spotykałem się z życzliwym i fachowym podejściem, niezależnie od... Starszy pan Ceny z kosmosu. Zero profesjonalizmu. (1) Zostawiłem u nich auto aby zdiagnozowali problem. Po jednym dniu oczekiwania... Michał auto reich naciągacze (2) naciągacze i partacze nic nie zrobili odkręcili obudowę rozrządu co zajmuje... albert