Naprawa telewizora 42 cale (1) bardzo dobry fachowiec i sympatyczny czlowiek, tanio, solidnie i dal mi... Marek jakość naprawy i obsługa na najwyższym poziomie!! (1) Telewizor Samsung LCD. Usterka z która borykałem się od dłuższego czasu... Janusz wspaniały serwisant- człowiek roku (1) miałam problem z tv, pan z serwisu przyjechał, wytłumaczył co się stało i... Iwona
Profesjonalny serwis (1) Serwis stara się konkretnie naprawiać i tanio co w dzisiejszych czasach jest... Slawomirz Pełna profeska (1) mój prawie 20 letni 30 calowy telewizor kineskopowy miał iść na śmietnik bo... pq Polecam! (1) Bardzo szybko, w ciągu 2 godzin od zgłoszenia pan zjawił się zgodnie z umową,... Sylwia Serwis RTV (1) Szybko. Punktualnie. Przystępne ceny. Miły serwisant. Mirosław Puchnarewicz Gorąco polecam (1) Polecam Pana Krzysztofa szczerze. Szybki dojazd, fachowiec bardzo sympatyczny... Marcin i Ania serwis pierwsza klasa (1) dołączam się do wszystkich pozytywnych komentarzy; do naprawy trafił nie... użytkownik naprawionego TV Zdecydowanie jestem na TAK (1) Polecam wszystkim!!! Naprawdę warto oddać tam sprzęt do naprawy teraz... Justyna Zdecydowanie polecam (1) Umówiłem wizytę na stronie firmy z dwudniowym wyprzedzeniem. Następnego dnia... henryk naprawa TV (1) polecam bardzo mocno, bardzo miła i fachowa obsługa jac Wspaniale (1) Tak do końca nie wierzyłam w te wszystkie pozytywne opinie. Teraz jednak nie... Anka polecam (1) Bardzo sympatyczny człowiek, genialny fachowiec:))) kaśka Polecam (1) Dzięki opinii na trojmiasto.pl zadzwoniłam do tego serwisu w sprawie... Anna Złota rączka!!! Gorąco polecam!!! (1) Potwierdzam wcześniejsze opinie w 100%!!! Miałam zepsuty telewizor LG,... Anna W. - Gdańsk Przymorze Sama prawda (1) Skusiłam sie na zamówienie serwisu ze względu na pozytywy na trójmieście i... Ilona Bardzo dobry i fachowy serwis (1) Zdecydowanie polecam, szybko i sprawnie z gratisowym dojazdem. Współczesna... Piotr S Zdecydowanie polecam ! (1) Powiem tak: TAKICH JUŻ NIE MA! Polecam! Ola dobry i tani oraz uczciwy p.napraw (1) Rzetelna ocena usterki oraz uczciwa propozycja ceny, terminy napraw... A.Gnatowski