Malgorzata - ocena (1) Pan punktualny,rzetelny, słowny. Świadczy usługę w domu. Bardzo miły.... Malgorzata Daniel - ocena (1) Ekspresowa naprawa i bardzo miła obsługa,zdecydowanie polecam. Daniel Mirka - ocena (1) Pan udzielił mi porady zw z odbieraniem Netlfixa przez telefon. Wspaniale.... Mirka
Kazimierz C - ocena (1) Szybka, kompetentna naprawa telewizora w domu, w bardzo rozsądnej cenie.... Kazimierz C Bartłomiej - ocena (1) Pełen profesjonalizm gorąco polecam Bartłomiej Bartosz - ocena (1) Gorąco polecam Serwisant z prawdziwego zdarzenia sprzęt chodzi Lepiej niż jak... Bartosz Przemo - ocena (1) Niesamowity gość. Padło podświetlenie LED w telewizorze. Zadzwoniłem,... Przemo Piotr - opinia (1) Świetny specjalista. Doskonała i ekspresowa naprawa. Gorąco polecam! Piotr Kasia - opinia (1) Świetny kontakt, bardzo uprzejmy Pan, szybko i profesjonalnie. Pan Serwisant... Kasia Aleksandra - opinia (1) Naprawa podświetlania w tv LG. Terminowo, szybko i profesjonalnie. Bardzo... Aleksandra p70 - opinia (1) Kompetentny serwisant, uczciwe podejście do klienta. Polecam wszystkim. p70 OLO - opinia (1) Naprawiałem kilkukrotnie; m.in. monitor LG, odtwarzacz CD i wzmacniacz... OLO Krzysiek - opinia (1) Naprawa soundbara super szybko,jestem bardzo zadowolony Krzysiek Anna - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona, telewizor został naprawiony fachowo i szybko, a... Anna Marcin - opinia (1) ...oddałem sprzęt soundbar firmy Phi....s,który praktyczne i teoretycznie... Marcin Leszek - opinia (1) W czasie epidemii, gdy prawie nic nie działało i prawie wszyscy siedzieli w... Leszek Michał - opinia (1) Jestem bardzo zadowolony. Bardzo uprzejma obsługa. Ekspresowa i bezproblemowa... Michał UE58J5200AW - opinia (1) Bardzo dobry kontakt Bardzo szybka diagnoza Bardzo szybka Naprawa Za... UE58J5200AW - opinia (1) Profesjonalna i miła obsługa . Zdecydowanie polecam . Telewizor naprawiony... Zdecydowanie polecam, (1) TV i kino domowe oddałem do naprawy trochę w ciemno, na podstawie tylko... Endrju