Serwus

Restauracje Jedzenie na wynos

Gdynia, al. Zwycięstwa 241

Adam - opinia (1) Pyszne jedzenie , przystępna cena, bardzo miła obsługa. Adam Jadwiga - opinia (1) Obsługa ok jedzenie kaszanka a zaczęli tak fajnie Jadwiga Pani (1) Dziś jedliśmy śniadanie w w/w bistro i mimo że pani która nas obsługiwała... G.W
Miły wieczór (1) Przyjemne wnętrze, nowoczesne, a jednocześnie przytulne. Bardzo uprzejme... r_olka trochę grunt zgubiłem w serwusie (1) wszyscy śpiewają jak tam ładnie i ecie pecie... pewnie i ładnie - natomiast... Legwan żadna nowość (1) smaki znane z innych miejsc, ale jajka jadłem lepsze w centrum. jan-nina Pysznie ALE... (1) Jedzenie jest pyszne! Naprawdę, od przystawki przez dania główne, po świetny... Aga Pysznie (1) Pyszna kuchnia która daje przyjemność. Brawo dla kucharzy i Szefa kuchni.... Jan Niby ok a jednak... (1) ...A jednak mega rewelacyjne miejsce!!! Dania piękne i pyszne, idealnie... Magda smacznie i miło (1) dobre jedzenie w dobrych cenach Abelarda pies pije wode z tej samej miski co jedzą goście lokalu (1) dużym minusem lokalu są jego godziny otwarcia, bowiem tylko do godz. 20 max... Liliana Stała klientka (1) Bardzo odpowiada mi ofeta luchowa w Serwusie. Karolina Niestety bardzo nie dobre (1) Zachęcona wystrojem wnętrza oraz duża ilością osoba poszliśmy zjeść do tej... Aleksandra Pysznie (1) Świetne miejsce: swobodna atmosfera, gustowny wystrój, a do tego smacznie,... Mana