siatkówka Sopot (8) Witam, Szukam chetnych osób do gry w siatkówkę - spotkania dwa razy w... tomek Amatorski turniej piłki siatkowej druzyn mieszanych (3) Turniej odbędzie się 01.10.2011 r w ZS nr 11 w Gdyni, ul. Porębskiego 21.... michał Poszukujemy 2 osób do gry w siatkówkę (3) Gramy we wtorki od 18 do 19.30 Morena Szkoła Podstawowa nr 2 Marusarzówny 10.... KK
Gdańska drużyna poszukuje zawodniczek (9) Cześć! Jesteśmy póki co amatorskim zespołem dziewczyn. Trenujemy co tydzień... Paulina Kobietka do siatkówki.. :) (2) Witam.. Może znajdzie się chętna dziewczyna/kobieta do gry w siatkówkę..? :)... MamaKlaudii gra w siatkowke (1) witajcie Chciałabym grac w siatkówkę tak amatorsko i może brakuje wam... monia Gdynia, plaża miejska, siatkówka (1) Witam, jeśli ktoś uwielbia grać w siatę a nie ma z kim to zapraszam :-)... lucas Beach Ball Tour (2) Normalnie wstyd, że na trojmiasto.pl nie ma ani słowa o Beach Ball Tour,... Ania K Siatkówka (1) Witam. Poszukuję drużyny siatkarskiej, która potrzebowałaby lewoskrzydłowego... kali SM Chełm (1) witam czy ktoś moze mi coś powiedzieć o siatkówce w SM Chełm słyszałem ze... Marek siatkówka - rozgrywki dla amatorów (2) Czy ktoś wie o rozgrywkach dla amatorskich drużyn, organizowanych w... Bboniek siatkówka plaża (1) Gramy dziś na plaży w Sopocie - wejście 16 od godz. 18. Potrzebne byłyby 1... pozdr na dziś (1) ma może ktoś odstąpić bilety na 20:00 do ergo areny? Ewkaa Folder z Finałów Ligi Światowej Ergo Arena (1) Witam, jestem kibicem siatkówki i jako że nie będę mógł przyjechać na finał... Jarek Wlodarczyk Poszukuję wzmocnień (6) Witam poszukuję wzmocnień do drużyny, poszukiwany libero, środek bloku,... Ja Ktoś chętny- Gdańsk? (4) Czesc, Mamy 2 wolne miejsca na siatkę w środę na 20 Żabianka. Ktoś chętny?... Natala XIII Pomorski Piknik Siatkówki (1) informacje na stronie: http://www.tlps.boo.pl/index.php?id1=3&id2=2011&id3=112 Jarecki Zbieram ekipę na plażówkę w Gdyni (1) witam, poszukuję rzetelnych ludzi do pogrania regularnie w siate na plazy w... Tomek Chętny do gry Gdańsk. (1) Witam. Z chęcią zagram z jakąś grupą amatorsko w siatkówkę w okolicach... michal X Otwarty Turniej Siatkówki !!! (1) http://forum.trojmiasto.pl/Sport-c1,12.html Europrojekt