Siatkówka Gdynia - wolne miejsca (2) Witam, od kilku lat gramy ze znajomymi w środy 20-21:30 na sali w II LO,... marcza siatkówka na plazy SOPOT (1) Witam, zwracam się do osób chcacych 2 razy w tygodniu zbierac sie na plazy w... rosamaster siatkówka - sopot (8) Od września z gronem znajomych wracamy do gry, sala duża i wysoka, kilka osób... siatkarz
Siatkówka - Reda (kobiety) (1) Witam. Chętne dziewczyny zapraszam na salę w piątki na godzinę 18 stą.... Asia Poszukuję sali/hali (2) Do gry w siatkówkę. Cena myślę do 100 zł za godzinę. Gdynia/Sopot/Gdańsk... Arek siatkarz amator chętny do gry w pon, wtorki, srody, czwartki ;] (2) Jak w temacie, 23 lata, od 12 roku życia gram amatorsko ze znajomymi w... gumbal Siatkówka rekreacyjne - Gdynia śródmieście i okolice (3) Witam, szukam w Gdyni amatorskiego zespołu, który gra w siatkę, najlepiej w... godlesia siatkowka Gdynia (4) Witam Poszukuje wolnego miejsca w ekipie, która pogrywa sobie rekreacyjnie... miki Siatkówka Gdańsk ??? (2) Gdzie można pograć w siatkówke w trójmieście ????? chodzi mi o dzieci .... Agata rezerwowy (2) cześć, Szukam osób rezerwowych gdyż co jakiś czas brakuje nam osób. Gramy w... sasiat uzupełnienie składu... (2) siatka w Sopocie, dwa wolne miejsca na piątek i jedno na poniedziałek,... ja Szukam ludzi do gry w siatkówkę (1) Witam, szukam chętnych do gry w siatkówkę, nie mam jeszcze sali, ale to... Siata siatkówka morena gdansk (1) chętni do gry w siatkówkę : wtorki i czwartki godz 19 , świetna sala na... yerzy Siatkówka-Morena (8) Witam Szukamy osób chętnych do gry w siatkówkę!!! Gramy od paru lat jednak... barbc Siatka we wrzeszczu (11) Cześć mamy kilka miejsc wolnych w środy między 19.00 a 21.00. Gramy w szkole... Kati nowa drużyna siatkówki (1) Cześć! Siatkówką pasjonuję się od dawna, trochę grałam i gram nadal,... lina siatkówka gdynia (3) Witam, gramy w Gdyni na Grabówku, w Chłodniczaku, we wtorki. W większości... tt Siatkówka Gdańsk (7) Szukamy dwóch osób, najlepiej nieźle grających do gry w środy na 21.00 do... Konrad Odpowiedni klub siatkarki w Gdansku. (2) Mam 16 lat, mam zamiar wyczynowo grać w siatkówkę w Gdańsku. Wcześniej nie... damiano2012 siatkówka plażowa (1) chętnie bym sobie pograł w siatkowkę plażową na sopockiej plaży. Widzałem... marek