Aleksandra - opinia (1) Bardzo klimatyczne miejsce; przystępne ceny; obsługa na najwyższym poziomie... Aleksandra Karolina - opinia (1) Świetny klub z dobra atmosferą i serduchem, każdy zaopiekowana i można czuć... Karolina Aleksandra - opinia (1) Świetny klub, a przede wszystkim super atmosfera! Duży wybór dobrego sprzętu ️ Aleksandra
Kasia - opinia (1) Fajny klub. Dla każdego jest miejsce, czysto, obsługa bardzo pomocna i... Kasia Andrzej - opinia (1) siłownia ogólnie OK. korzystałem co roku z siłowni tylko 6-miesięcy w okresie... Andrzej Jan Kowalski - opinia (1) Nie warto. Siłowania bardzo słabo przemyślała ofertę 24h. Dodatkowo umożliwia... Jan Kowalski Klient - opinia (1) Fatalna,tragiczna oblsuga recepcji ! Bardzo niemila i nieprofesjonalna... Klient Paker - opinia (1) Zajefajna siłka starej daty...!!! Paker Ewelina - opinia (1) Bardzo niemiła obsługa na recepcji. Instruktorzy bardzo fajni, zajęcia super. Ewelina Barbara - opinia (1) Praca trenera z podopiecznym 1 na 1, więc można czuć się zaopiekowanym.... Barbara klientka - opinia (1) bardzo słaba oferta zajęć dla pań, zapisy na zajęcia, które są potem... klientka LP - opinia (1) Super zespół. Osobiście ćwiczę z P. Szczotką. Świetny człowiek, prawdziwy... LP JB - opinia (1) Świetne miejsce dla tych którzy lubią ćwiczyć bez dodatkowej publiczności.... JB Ania - opinia (1) Calipso Morena bardzo się popsuło, trenerzy super, grafik do bani, coraz... Ania Anna - opinia (1) Silownia troche jak na strychu u wujka. Daleko jej do nowoczesnych klubow... Anna Damiam - opinia (1) Najgorsza siłownia z jakiej kiedykolwiek korzystałem .Brudno,drogo,Nie polecam Damiam master - opinia (1) Jeden z lalszych klubów podnoszenia ciężarów w Polsce master Aleksandra - opinia (1) Mój ulubiony fitness club. Zazwyczaj chodzę na zajęcia grupowe. Bardzo fajni... Aleksandra Jacek - opinia (1) Mały kameralny ośrodek niestety z wieloma ograniczeniami. Basen nieczynny.... Jacek Karolina - opinia (1) Bardzo fajne miejsce, przemiła obsługa, od wejścia człowiek czuje się mile... Karolina